Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha meg tetszik egy nő akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meg tetszik egy nő akkor miért nem tudok kezdeményezni? Nem tudom el képzelni hogy mit kell mondani! Miért ilyen lehetetlen az ismerkedés? Van itt valaki hasonló helyzetben? F

Figyelt kérdés
2016. dec. 20. 19:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

ui.: írtam "Gyakorolj tükör előtt!"


ettől nagyobb segítséget hova vársz? ja, szólíts le csajokat és élesben gyakorolj, csak ahhoz meg lehet, hogy gyáva vagy.

2016. dec. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ahoz gyáva vagyok!
2016. dec. 22. 15:07
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ennyire stresszelsz a nőktől, nálad az válna be, ha megpróbálnád az emberek azon attribútumát, hogy nő vagy férfi, nem figyelembe venni. Tehát úgy szólítsd meg, mintha egy pasi lenne, vagy mondjuk egy öreg néni, akivel unaloműzés céljából beszédbe akarsz elegyedni. Figyelmesen, tét nélkül, szimpatikusan.

Innentől már csak az a kérdés, hogy hol vagytok épp, és ehhez párosíthatsz témát.


27N

2017. jan. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!