Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Te is magányosan, társ nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te is magányosan, társ nélkül a családdal Karácsonyozol?

Figyelt kérdés
Kort írj
2016. dec. 24. 19:10
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

"majd rájössz, mi az élet célja.

hogy szeress és viszontszeressenek."


Ja, az élet célja, hogy koldusként kuncsorogj mások elismeréséért, mert önmagadat 10 percig nem bírod elviselni, mások rólad alkotott véleménye pedig fontosabb számodra, mint a sajátod. Az élet célja szerintem a fejlődés, rájönni arra, hogy semmi sem tesz boldoggá, ugyanakkor a "játék" öröméért érdemes törekedni olyan dolgokra, mint az egészség, jólét, szeretet, szerelem, önmegvalósítás stb. De annak tudatában, hogy semmilyen külső dolog, körülmény vagy személy nem fog boldogabbá tenni, mint amilyen most vagy.

2016. dec. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Igen, mert muszáj, pedig amúgy marhára nem érdekelne a karácsony, nem arról szól, amiről kéne, undorító lett ez az eredetileg szép ünnep :( Úgyhogy most ücsöröghetek tökegyedül az erőltetett jópofizás után, ahelyett hogy a párommal lehetnék.
2016. dec. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

Én 3 éve ilyenkor itt sírtam hogy hiába van együtt a család, pár nélkül a karácsony semmit nem ér. Én rájöttem hogy ez nem a világvége, igaz hogy akkor totál magam alatt voltam, mert más sérelmek is társultak ehhez, de idővel rájöttem hogy vannak olyan emberek akiknek fontos vagyok, és boldognak érzem magam mellettük. Az hogy nincs barátnőm bánt, meg eléggé szomorú vagyok hogy 24 évesen egyszerűen senki nem jött nekem össze, és bár sok mindent megpróbáltam, magamon is változtattam, már azzal is előrébb jutottam hogy lemerek szólítani idegen nőket, mert eddig ez sem, ment csak úgy tudtam nőkkel beszélgetni ha ők nyitottak felém.

Igazából rájöttem hogy szűk családi körben is lehet élvezni a karácsonyt, igaz hogy már saját családot szeretnék, de jelen helyzetben még nem tartok ott, nincs kilátásban így ott és úgy kell jól érezzem magam ami épp jelenleg van, és rájöttem hogy ez így teljesen jó. Persze hiszek abban hogy előbb utóbb ez változni fog, de elfogadtam a tényt hogy jelenleg ez van, picit szomorú vagyok emiatt, de én nekem utóbbi 4-5 évben már az is nagy megkönnyebbülés ha karácsonykor és a két ünnep között nyugodtan csinálhatok amit karok, és pihenhetek nyugiban!

2016. dec. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

Nem magányosan, de társ nélkül családdal. Nem is hiányzik, hogy legyen valaki.

22/F

2016. dec. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
családdal, de nem értem, most a család=magány nálad? vagy csak nem tettél vesszőt?
2016. dec. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
nem, a család sincs velem idén.
2016. dec. 25. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

En speciel orulok neki hogy 4 ev utan ismet alkalmam van a csaladommal karacsonyozni. Igaz, van ferjem meg gyerekem akik most itt vannak velem de ez sem volt mindig igy. Sot olyan is volt, hogy a 24.-e estet tok egyedul toltottem egy idegen varosban (az akkori pasim hazament a csaladjahoz). De vegulis az is csak addig volt rossz amig el nem dontottem magamban hogy marpedig jol fogok szorakozni, csaptam magamnak egyedul egy karacsonyi vacsorat, egy uveg pezsgovel, befekudtem az agyba, zenet hallgattam, olvastam...


Az azert jo szerintem ha az embernek van csaladja ahova mehet... hogy par nelkul vagy parosan, az mas kerdes, de szerintem nem ciki a csaladdal unnepelni, akarhany eves is az ember.

2016. dec. 25. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Ja bocs 38/N (utolso valaszolo)
2016. dec. 25. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
41%

családdal 30N

Társat találni nehéz,sajnos! :(

Olyan férfit találni aki szeret,lehetetlen!

2016. dec. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

utolsótól kérdezném:

Miért nem változtatsz egy kicsit magadon, hogy tetszél a férfiaknak?

Itt írják rakásra a pasik, hogy nekik átlagos nő is teljesen megfelelne..

2016. dec. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!