Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is egy csendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is egy csendes zárkózott természetű nő nehezebben talál társat magának, mint aki bulizós?

Figyelt kérdés
Nekem kétszer nem sikerült az élettársi kapcsim,és a csendességem is a szakító okok közé sorolnám,mert az utóbbi párom elvárta volna,hogy utazzak,pletyizzek az anyjával,meg mindenkivel a faluban minden hülyeségről olyanokkal ,akikkel nem is akarok.Utóbbi párom férfi létére elég pletykás is volt.Én alapból,meg amúgy sem szeretek nagyon kitárulkozni akárkinek.Főleg a mai embereknek.A kíváncsi természetű embereket csak módjával kedvelem.Amit ellehet mondani 2 mondatban,azt nem mondom el tízben.Egyébként ragaszkodó típusú nő vagyok,és igénylem a szeretetet.Nem önbizalomhiány miatt vagyok csendesebb,alattomosságból adódóan.37N

2016. dec. 29. 19:32
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Utálok dicsekedni is a dolgaimmal.Sok 40-es anyuka szervez házibulikat,én ne bírom az ilyesmit.Alkalomszerűen iszok,de nem kedvelem az ilyen partikat.
2016. dec. 29. 19:35
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen,volt,akinek probléma volt,hogy nem vagyok egy társaság lelke,de akkor lehet tovább is menni,legalább nem raboljuk egymás idejét.Ilyen férfiba bújtatott nővel meg nem kell leállni-bár sajnos egyet én is kifogtam-.
2016. dec. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
akkor kis alattomos falusi vagy ? 😂 elvileg könnyen be tudod hálozni az agyhalott pácienseket.
2016. dec. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség.
2016. dec. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok alattomos,és a kollégáim sem tartanak annak.
2016. dec. 29. 19:43
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem is magyarázkodom.Nincs értelme.
2016. dec. 29. 19:43
 7/12 anonim ***** válasza:
35%
Ne nagypofájú partyállat falurosszát válasz magad mellé hanem csendes nyugodt befelé figyelő embert ,ennyi a nagy titok.
2016. dec. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
19%

"Fogyjál" le vagy 4 évet, és részemről oké ;D.

30/f

2016. dec. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%

mindegy, h férfi vagy nő, ha csendesebb, és zárkózottabb, akkor még szép, h nehezebben talál társat.

Azt viszont tanuld meg talán a te érdeked is, h beszélj sokat, de keveset árulj el magadról, ez jó dolog akkor, ha nem szeretsz magadról beszélni, de ha nem beszélsz semmit, akkor kérdezni fognak, és akkor mesélned kell. :D Lehet úgyis beszélni, h semmi köze hozzád, mesélj az anyukának a fia cerkapcséről, meg, h mennyire görbe, utána nem fog kérdezgetni többet. :)

2016. dec. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A legrosszabb ***** válasza:

37 éves nő vagy? Ez most valami vicc, ugye? Egy.


Aztán kettő. Mit jelent az, hogy alattomosságból vagy csendesebb?

2016. dec. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!