Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen összejött valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen összejött valakinek már találkozás?

Figyelt kérdés

Regisztráltam, mert miért ne. Komoly kapcsolatot keresek és nem kalandot, ami gondolom Tinderhez hasonló társkeresőkön nehéz, de én adok neki esélyt.


Elsősorban férfiak tapasztalataid, normális véleményét várnám. Köszönöm.


24F



2017. jan. 2. 10:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%

Nekem tinderről van barátom

De nekem ő a nyolcvanadik egyezésem volt neki én az első.

Nem egy Szia mizu -t írt :D megfogott beszelgetes közben.

Tényleg napi szinten írtak nekem fiúk és egyik se volt túl érdekes üzenet, udvariasan visszaírtam, de elég ritkán alakult ki érdekes beszelgetés, viszont abból mindig tali lett

2017. jan. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
43%
Pesten akár naponta randizhatnék valakivel annyi match összejön. Nem, nem vagyok izmos. Nem, nem autót mutogatok a képeken. Átlag egyetemista normális képekkel.
2017. jan. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Oops! ***** válasza:

Nyugavér csigalom! Nekem egy darab képem van, az is egy lányos mesefigura, mégis volt már több randim is. :)

Persze a matcheim nagyrésze valoszinuleg csak funbol jon. :D

2017. jan. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 mikeXxX ***** válasza:
Randiztam kb 10 nővel 1 hónap alatt 8 defektes volt valamiben 2 meg engem dobott ilyen ez a popszakma :D ! Aztán töröltem is magam !
2017. jan. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!