Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csinálnátok a lány helyébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a lány helyében ha kiderülne ez a bajom?

Figyelt kérdés

Kb 4-5 hónapja tetszik és 2 hónapja kezdtem el beszélni egy lánnyal, nagyon tetszik, azóta másnál nem is próbálkozok. Először elutasító volt azt mondta sosem fogunk találkozni, de aztán mégis belement. Jól sikerült a randi.

Szexelni nem szexeltünk.

Sajnos kiderült hogy HPV-m van, nem tudom mit csináljak mondjam el neki most vagy ha közvetlen odakerülne a sor, akkor mondjam csak hogy nekem most nem szabad.

Én komoly kapcsolatot szeretnék vele.

Jól bírom szex nélkül, de kérdés hogy ő mit szólna ehhez, vagy egyáltalán nem is akarna látni sem, nem tudom hogyan viszonyulnak az emberek ehhez...



2017. jan. 6. 16:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
65%

Bocs, de én kihagynám. Egy barátnőm is hpv-s, minden hónapban tiszta szemölcs.

1. Nem akarom elkapni.

2. Igénylem a rendszeres szexet. (kapcsolatban tablettás védekezéssel)

Számomra ez is olyan mint a nemi herpesz.

2017. jan. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
74%
Kérdezzetek már meg egy nőgyógyászt hogy az emberek hány %-ban van hpv mielőtt lepontoztok!! Ez egy olyan vírus mint a herpesz az is benne van a többségben.A hpv is ilyen,annyi hogy néhány faja méhnyakrákot okozhat nőknél,ezért rendszeresen kell szűrésre járni.Pontozzátok le ezt s nyugodtan,de ez az igazság.
2017. jan. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
25%

Nem unod még bakker?? Tegnap elpofáztuk ,hogy mit csinálj!! Tán nem kaptál elég választ vagy mi???!

Írdd ki holnap is!!! Idióta!!

2017. jan. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
20%

Vagy takarodj el orvoshoz ő majd felvilágosít!! Szerinted,ha az itteniekre hallgatsz mi sül ki belőle??

Aztán jöhetsz ide nyavíkolni megint....

2017. jan. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
32%
Ja és mondd el neki ,ne legyél önző d.nó!! Ne károsítsd más egézségét!!! Te mit szólnál fordított helyzetbe??
2017. jan. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Nyugodj meg, ha nem akarsz segíteni akkor ne írj ide, de azt az orvos honnan tudná megmondani hogy ő mit csinálna a lány helyében te nagyokos? ott a lehetséges gyógymódokat kérdeztem nem párkapcsolati problémákat.

De te biztos akkora professzor vagy hogy mindent tudsz.

És igen amég nem kapok válaszokat addig kiírom, nem tudom kit zavarok vele.

Ha nem szexelek vele akkor hogyan károsítanám az egészségét? Vagy már csókolózással is terjed vagy mi?

2017. jan. 6. 22:20
 17/19 anonim ***** válasza:
32%
Úgysem mondod el neki ,mert önző d.nó vagy és csak a farkad után mégy!!
2017. jan. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Igen kedves kerdezo, bizonyos fajtaja csokkal is terjed. Tobb mint 130 valtozata van a hpv-nek, van ami bor erintkezessel is terjed, mint pl kezfogas, de a legtobb esetben a szervezet legyozi, ezert eszre sem veszed.
2017. jan. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Te 17-s mekkora b@nkó vagy! Idegbajos vagy? Hagy kérdezzen,írjon már ki azt amit akar! Ha nem tetszik,lehet görgetni,nem itt ömleszteni a rosszindulatú megjegyzéseidet! Ha az életben is ilyen vagy,remélem már vagy 3x nyakon vágtak!
2017. jan. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!