Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy kb ilyen test már jó a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kb ilyen test már jó a lányoknak? Ezzel már jól mehet a társkeresés?

Figyelt kérdés
[link]
2017. jan. 6. 17:19
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
67%
Hájas???? Nem az esetem a pali de en nem látok hájat..vagy a szememmel van a baj? Nekem izmosmak tűnik.
2017. jan. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Azért megnézném ezt a két kedves hölgyet, hogy néznek ki, akik erre azt mondják hogy hájas :D
2017. jan. 6. 18:24
 13/28 A kérdező kommentje:
8-as egyébként nem bánom persze, örülök az őszinte válaszoknak, csak meglepett.
2017. jan. 6. 18:26
 14/28 anonim ***** válasza:
0%
Van rajta felesleg. En a vékonyabb, szalkasabb testet szeretem.
2017. jan. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
51 kg vagyok, csak mert kérdezted.
2017. jan. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
50%

Szintén

162 cm és 51 kg. És igen hetente 3x sportolok és van egy kisportolt de nem ilyen szinten párnás férjem.

Az üresfejűség feltételezését elkerülndően- nem a kinézet alapján választottam párt, de örülök, hogy a párom bem díjbírkózó alkat.


Az hogy valakinek a véleménye nem egyezik a tieddel, azért kell egyből sértegetni, meg még a végén azt hiszem a legelső válaszolónak van igaza és valóban egy lufifej van a kérdés mögött :)


25/N

2017. jan. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Ránéztem a képre és azt mondtam, hogy köszi, tuti nem. Mikor elgondolkodtam miért kb. 4 percig filóztam, hogy hájas-e (kommonteket akkor még nem olvastam), végül arra jutottam, hogy inkább nem az. Elkezdtem másik képeket keresni. Kerestem másik kérdést... szóval értitek. Végül, újra megnyitottam a képet és rájöttem hogy nagyon jól néz ki mellkasig, de a jobb keze alól ki kéne photoshoppolni az oldalát, mert azzal együtt szerintem szörnyű. És inkàbb lennék együtt egy vézna emberrel, mint vele. Valószínűleg màsik szögből kéne fotózni, és tényleg remekül nézne ki, de ez egy előnytelen fotó róla.
2017. jan. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
0%
én pedig 170cm/50kg... :D Nem kövér, átlagos, de a csípőjén azért van mit fogni...
2017. jan. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
69%
Nem modellre vagyom de ez nekem nem jon be.szörös,inkabb mackosnak mondhato ez a test.inkabb legyen kevesbe izmos,de simabb,karcsubb,feszesebb.meg egy kis egedzseges szin sem artana.de persze kinek hogy...nyilvan valakinek ez az idealis.
2017. jan. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
65%

szerintem ez tökéletes.


tényleg nem 'szálkás', 'száraz' de ettől függetlenül nem mondanám rá, hogy hájas. szerintem egy férfinek így kell kinéznie :D

2017. jan. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!