Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy kb ilyen test már jó a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kb ilyen test már jó a lányoknak? Ezzel már jól mehet a társkeresés?

Figyelt kérdés
[link]
2017. jan. 6. 17:19
1 2 3
 21/28 Taushi ***** válasza:
86%
Az szép, erre a pasira azt írni, hogy hájas, meg mackós alkat. o.O
2017. jan. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 kolosszus22 ***** válasza:
69%

Vannak itt elég agyrém nőszemélyek úgy néz ki, akiknek a sportról, testfelépítésről nem sok fingjuk van az látszik. Ez a fickó mackós, meg hájas...hát egyik sem. UFC ketrecharcos, ennek megfelelő erőteljes fizikummal, izomzattal. Hájas még viccnek is rossz, hasán még a kockák is látszódnak, ergó a testzsírszázaléka igencsak átlag alatt van. Genetikájából adódódan látszik h széles, csontozata van, a dereka is alapból széles, nem a zsír miatt. Olyanokba már bele sem megyek h 3 alapvető testalkattípus van és azok keverékei, amik meghatározzák a test csontozatának szélességét, az izomzatot és a hízásra való hajlamot (ektomorf, mezomorf, endomorf). A fickó genetikája már ránézésre megmondom endomorf, esetleg endomorf és mezomorf keverék.

Akit érdekel a dolog keressen rá gugliban. Egy ilyen alkatot akkor is erősebb, vaskosabb a csontozat és nagyobb izomtömeg miatt ha még kevesebb zsír is van rajta, mint a keskeny, vézna ektomorf alkaton.

2017. jan. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
65%

#22: Te biztos jobban értesz ehhez, de nekem akkor is a vékonyabb és szálkásabb tetszik. ELméletileg. A párom macisabb, és nem ilyen izmos, de most a kérdés a vizuális ingerekről szólt.

Nem, nem ez számít társkeresésben, akkor sem, ha nem vagytok képesek kedves fiúk megérteni.

2017. jan. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 kolosszus22 ***** válasza:
81%

Én csak a tényeket írtam le, tudom, hogy nem ez számít a párkeresésben, legalábbis amig nem extrém mértékben kövér vagy sovány valaki, addig normál esetben nem ez a döntő.

Te ennél szálkásabbra soványabbra buksz elvileg, párod mégis vaskosabb, maci alkat.

Nekem is tetszett már nőben kifejezetten vékony és teltebb, formásabb is, nem ezen múlik, az összképen, illetve nálam az arcon inkább. Összességében vagy tetszik vagy nem az a bizonyos valaki, és nem az alkata miatt, ha az nem túlzó mértékű.

2017. jan. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség szerintem, nekem ennél gázabb testem van mégis odamegyek a lányhoz ha megtetszik nekem, viszont ez abban az esetben lenne előny ha csávóval van, ha nálam kisebb csávóval van aki nem egy "alfa" akkor is odamerek menni, de ha egy ilyen csávó társaságában lenne akkor nem mernék. Ennyiben előny. Nekem sok balhém volt már nők miatt, amikor sokszor előnyt jelentett volna.
2017. jan. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

+egy "alfa" akkor is


Alfa nem KINÉZET!

2017. jan. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
78%

Az alfa intelligencia, és izomra könnyebb gyúrni, agyra nehezebb, és ti fiúk, a könnyebb utat választjátok, sikertelenül :)


Ez a gond és a sírás oka.

2017. jan. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik, de őszintén szólva, ennél kevésbé izmosabb pasi is bőven jó nálam, sőt, eddig egyik barátom se nézett ki így. Az meg, hogy hájas lenne... A 22-es már kb. leírta az összes ezzel kapcsolatos gondolatomat.
2017. jan. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!