Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy az egyetemista lányoknál átlagos pasiként nem érdemes próbálkozni ismerkedéssel, mert "hosszú sor" van náluk jelentkezőkből?

Figyelt kérdés
Sok helyről hallom ezt, egyetemistáktól is.
2017. jan. 7. 23:41
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
#8 Teljesen egyetértek. Sokszor már meseszerű az amit egyesek motiváló szándékkal válaszolnak ezen az oldalon.
2017. jan. 8. 14:03
 12/16 anonim ***** válasza:
88%
Igazatok van, sokkal jobb az önsajnáltatás ingoványos mocsarában ringatni magatokat! :)
2017. jan. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
37%

#12: Értem én, hogy manapság a logikus gondolkodás luxusnak számít, de ennyire? Attól, hogy egyetértek valamivel, nem vagyok önsajnáltató. Van barátnőm, teszek az életemért. Ettől még látom, hogy a környezetemben mi megy.

És attól, hogy szánalmasan primitívek az álbölcsességeket hirdetők, még nem kell őket megtapsolni. Semmivel sem érnek többet, mint az önsajnáltatók. Szimplán csak szeretik megveregetni a saját vállukat.

2017. jan. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
83%

Melyik egyetem melyik karján jellemző ez amúgy? Már jártam 2 egyetemre, nem mondom, hogy soha senki nem mozdult rám, de soha nem láttam "hosszú sort" senkinél. Nálam pl próbálkozott egy srác, vele össze is jöttem egy időre, aztán volt még egy akinek hasonlítottam az exére, ezért elkezdett fenyegetni, hogy öngyilkos lesz ha nem jövök össze vele, volt egy, aki nyomult rám és erőszakosan taperolt, amíg egy jóbarátom le nem állította, meg volt 1-2 pasi, akik kedvesek voltak velem, játszottunk párszor együtt, cseréltünk jegyzeteket, 1-2-szer beültünk valahova egy sörre, de soha nem adták semmi jelét, hogy bejönnék nekik, mint csaj, és többet akarnának.

A többi lánynál se vettem észre azt a nagy tömeget jobbnál jobb jelentkezőkből :D Egyetemista lány ismerőseimnek vagy van már kapcsolata, vagy el vannak keseredve, hogy nem találnak normális pasit (nem, nem olyan fullos pasira gondolnak, mint sokan hiszik gyakorin, hanem már az is ritkaság, ha valakivel lehet 2 értelmes mondatot váltani, elképesztő sztorikat hallok pasi-témában a csoporttársaimtól)

Az persze lehetséges, hogy magában 30 pasi van értem odáig, és otthon kitapétázta már a fotóimmal a szobáját, és minden este úgy alszik el, hogy közben arról ábrándozik, hogy majd megkéri a kezem, és lehet, hogy tök jó fej srácok, de hát nagyon sajnálom, ha SEMMIT nem mutatnak felém, amiből érezhetném, hogy tetszem nekik, akkor nem tudom őket "jelentkezőnek" venni, mert nem tudok róla, hogy akarnának tőlem bármit is.

Amúgy mit értesz "átlagos pasi" alatt, kérdező?

2017. jan. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Gépészmérnöknek tanulok, ha van nálunk a szakon 20 lány, akkor sokat mondok (leszámítva a szeptemberi kezdéseket, mikor egy sereg tinipi*@ jön csak az arányok miatt és hogy milyen jót fognak pasizni, aztán ha letörik a körmüket az eszterga keresztszánjával, akkor eljön az apokalipszis, de fél évnél amúgy se bírnak többet)...igen, nálunk ez a sorbanállásos kezdeményezés valamilyen szinten jelen van, de nem olyan vészes, mint amilyennek a kérdező gondolja, sőt, egyetemen kívül sokkal jobban szeretek ismerkedni, mert egy szaktárssal összejönni (majd szétmenni) elég rizikós, láttam már ilyet, barátságok mehetnek tökre. Szerencsére nem egy "beltenyészetet" kell elképzelni, a többi lány is hasonlóan gondolkodik és a barátságot preferálja, ahogy a srácok döntő része is. Szóval ha szimpatikus az illető még örülnék is annak, hogy nem az egyetemen belül ismertem meg. 21/l
2017. jan. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség. Sztem inkább az lehet, hogy ha van 2 fiú, és abból a lány választ, főleg ha a jobban kinézőt, akkor a rondébb magában duzzog, hogy "senkinél nem lehet esélyem, mert kilométeres sorok állnak"... mint hogy belássa, hogy esetleg rossz lánynál próbálkozott vagy nála jobbnál.


Én is jártam egyetemre, és kb. az egyetemisták közül csak a kifejezetten szépekért bomlott egy vagon pasas, még akkor is, ha személyiségre merő borzalmak voltak. Volt olyan, hogy az egyik ilyen tündérke csoporttársaiként nekünk panaszkodott az egyik, akinek összetörte a szívét azzal, hogy már nem emlékszem, hogy nem ment el vele, vagy egy randi után koccolt, hogy mégis hogy tudná visszaszerezni... közben ott voltunk kb. 5en lányok, ebből én ronda, a többi átlagos, de helyeske, kedves, igényes, ápolt, nem pasisan öltözködő... és a flegma hisztis p...áért rajongtak csak azért, mert szebb a pofija, feszesebb a cicije meg hosszúak a combjai. De fiatal lányokból meg nem egyetemistákra is ugyanekkora a kereslet.

2017. szept. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!