Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Külföldről hazaköltöző pasikén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldről hazaköltöző pasiként érdemes lenne eltitkolnom a vagyonom, ha nőkkel akarok ismerkedni és nem akarom hogy csak az anyagi dolgok miatt álljanak velem szóba?

Figyelt kérdés

Majdnem egy évtizedet éltem kinn, kisebb nagyobb megszakításokkal, de elég volt.

Szeretnék egy hosszabb időt eltölteni itthon,javarészt pihenéssel,kikapcsolódással, utazással.

Van két házam(az egyik nyaraló ) és felső kategóriás autóm.

Elfogok járni szórakozni is a haverjaimmal, de ők már előre felhívták a figyelmem arra hogy nagyon vigyázzak, mert ők is belefutottak már sok olyan lányba, akik kicsit könnyebben közelítették meg az életet, magyarul nem a munka hősei voltak.

Az elittárs oldalát már megnéztem, azon fenn vagyok.

Esetleg valami jótanács olyanoktól, akik sűrűn szoktak randizni, és kitudják szűrni az olyanokat már az elején, akik nem lesznek alkalmasak hosszútávú párkapcsolatra?

Köszi a válaszokat!



2017. jan. 18. 21:35
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
Vegyél és olcsó autót és azzal járj elszórakozni.
2017. jan. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
*egy olcsó autót
2017. jan. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
33%

Mit tolod túl? Első egy-két hónapban nem viszed haza a nőt,ha együtt akartok lenni elmentek panzióba,kibírod azt a pár ezret a cél érdekében! Találsz ki kifogásokat,még nincs lakásod,most nézegetsz,de lehet kell egy kis hitel is hozzá,vidéken dolgozol mint mit tudom én mi és szép lassan kiderül így akar e a nő! Nem kell minden este kaviárt enni,jó lesz a pizza is,vidd csak sétálni,stb! Ennyi!


Jaa és az Elittárs se jobb mint a többi társkereső oldal!

2017. jan. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
100%

Hat figyi, most gonosz leszek, de ne cicabakat keress:-)

En egy multinal dolgozom vezeto pozicioban. Van kocsim, van lakasom. Megdolgoztam erte:-)

Most gondolod h pl engem lenyugozne h nagy autod van?! Nekem ez vicces.

Tudom, hogy akinek elerhetetlen alom az elajul tole, nem ia tudom oszintem hibaztatni.

De mivel ezen valtoztatni nem tudsz, keress olyat aki (onerobol) jol el.

Higgyetek el fiuk, a "szereny videki lany" egy mitosz.

Unokahugaim "szereny videki lanyok". Oket ovodas koruk ota arra trenirozzak, hogy jol kell ferjhez menni, egy nonek az a dolga.

Meg is tettek. Boldogok is vele.

Nem itelem el oket, de ismerem az eletuket... nekem nem kene...

2017. jan. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
100%
Tehat kezdjen hazugsaggal ? Hmm.
2017. jan. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
94%

Te írtál ki a pénztárcádról kérdést.


Nem kutakodás ez, csupán nevetséges, hogy vannak, akik a 300 ezres fizetésüket úgy féltik, mintha senki nem keresne annál többet. Ezért mondom, hogy nem lehet nagy vagyon az, amiről a gyakorin kell kérdezősködni. Nem hiszem el, hogy igazán tehetős emberek itt ülnének, hogy hogyan rejtegessék a vagyonukat. Tehát megint egy nevetséges összegről van szó, mert a többség 150-et keres, és az a király, aki 180-at. Nincs vagyon, nincs kérdés.


Nekem meg aztán mondhatsz autót, fogalmam sincs, mennyibe kerülnek.

2017. jan. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
100%

34es .

En is ezt javasoltam neki hogy olyat keressen aki mar megdolgozott valamiert.

En nem igy tettem, videki lanyt valasztottam, jo vegzettseggel, hatha, de idovel kaossza csapott at minden.

2017. jan. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 A kérdező kommentje:

"Higgyetek el fiuk, a "szereny videki lany" egy mitosz.

Unokahugaim "szereny videki lanyok". Oket ovodas koruk ota arra trenirozzak, hogy jol kell ferjhez menni, egy nonek az a dolga.

Meg is tettek. Boldogok is vele.

Nem itelem el oket, de ismerem az eletuket... nekem nem kene..."



na pont erről beszéltek a haverjaim is.

Még a normális nőkben sem lehet akkor ezek szerint megbízni, mert lehet hogy azt mutatja szeret, de valójában inkább azt szereti amit kap, az életszínvonalban.

2017. jan. 18. 23:07
 39/51 anonim ***** válasza:

Naaa, azert szerethet azt erezni fogod. Nezd a multad az eletszinvonalad gondolkodasod is te vagy. Ez nem olyan hogy kitorlod magadbol mert azt akarod hogy magadert szeressen, de akkor mar nem magad vagy.

Ezt el kell fogadnod

2017. jan. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
92%

Miért ne lehetne azt szeretni? (Ne pontozzatok le egyből, pénzes nő vagyok, úgyhogy nem kell másé.)


Az, hogy valaki megdolgozott azért, amije van, lehet vonzó. Képzeld el, hogy ott van ugyanaz a pasi, ugyanazokkal a tulajdonságokkal. Az egyik egész nap a tévét nézi és segélyen él, a másik szerencsét próbál. Még jó, hogy az utóbbi a vonzóbb, nem a teszetosza.


Ez ugyanolyan, hogy ha egy férfi mondjuk a házias nőket szereti: akkor neki is kell az a színvonal, hogy tiszta a lakás meg mindennap kaja van. És ez fizetéstől független. Vagy átmész a szexualitás rovatba, van, akinek az a legfontosabb, hogy legyen orál, ha nincs, le van pattintva a nő. Neki meg az a színvonal kell a szexben.


És ezek a tulajdonságok a mindennapokban is megmutatkoznak. Az ember személyiségének a része. Ennyi erővel a fent említett nő mondhatná, hogy akkor nem főz, nem takarít, hogy ne a cselédet szeressék benne.


Ezt bármelyik emberi tulajdonsággal el lehet játszani.

2017. jan. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!