Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Külföldről hazaköltöző pasikén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldről hazaköltöző pasiként érdemes lenne eltitkolnom a vagyonom, ha nőkkel akarok ismerkedni és nem akarom hogy csak az anyagi dolgok miatt álljanak velem szóba?

Figyelt kérdés

Majdnem egy évtizedet éltem kinn, kisebb nagyobb megszakításokkal, de elég volt.

Szeretnék egy hosszabb időt eltölteni itthon,javarészt pihenéssel,kikapcsolódással, utazással.

Van két házam(az egyik nyaraló ) és felső kategóriás autóm.

Elfogok járni szórakozni is a haverjaimmal, de ők már előre felhívták a figyelmem arra hogy nagyon vigyázzak, mert ők is belefutottak már sok olyan lányba, akik kicsit könnyebben közelítették meg az életet, magyarul nem a munka hősei voltak.

Az elittárs oldalát már megnéztem, azon fenn vagyok.

Esetleg valami jótanács olyanoktól, akik sűrűn szoktak randizni, és kitudják szűrni az olyanokat már az elején, akik nem lesznek alkalmasak hosszútávú párkapcsolatra?

Köszi a válaszokat!



2017. jan. 18. 21:35
1 2 3 4 5 6
 11/51 A kérdező kommentje:

Aha:)

76% te írtál akkor pár perce privátban?

2017. jan. 18. 21:50
 12/51 anonim ***** válasza:
78%

8as vagyok.


Mostani fejjel inkabb olyat keresnék, akinek van egzisztenciája, élete, talán jobbna meg tudja becsülni a másik munkáját és megérteni, hogy ameddig ő és az ismerősei szórakozni jártak, hitelből éltek, addig te dolgoztál külföldön mint állat, hogy tudj normális életet biztosítani a leendő családodnak.

2017. jan. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
0%
Igen :D Én írtam
2017. jan. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
67%

Gondolom kérdező külföldön nagyon meggazdagodott, mondjuk én ettől nem dobnék hátast, mivel én is külföldön dolgoztam és hát azért ott sincs kolbászból a kerítés és nagyon sok nő dolgozott már kint, emiatt is anyagi helyzeted semmiképp nem mérvadó.

Tulajdonképpen ismeretségnél és míg nem ismered eléggé az illetőt nem kell ilyen részletekre kitérni, de ha már ismered akkor sem illik beszámolni a teljes vagyonodról, senkinek.

2017. jan. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 A kérdező kommentje:

61% veled eltudnék dumálni,egy rugóra jár az agyunk.Tisztára, mintha a haverjaim okosságait hallanám.

Én is kimért fogok lenni, és nagyon szorosra húzom a nadrágszíjat ismerkedésnél.Majd eldől, ki marad a rostában, úgyis az fog számítani.

2017. jan. 18. 21:54
 16/51 A kérdező kommentje:

"Tulajdonképpen ismeretségnél és míg nem ismered eléggé az illetőt nem kell ilyen részletekre kitérni, de ha már ismered akkor sem illik beszámolni a teljes vagyonodról, senkinek."

Nyilván nem mutogatnék bankszámlakivonatokat,meg semmi hasonló dologról nem beszélnék, mint pl befektetés.

De ha már sor kerül hogy egymás fogunk járni, én őhozzá, ő meg énhozzám, bizony látni fogja, hogy a garázsban van egy sokkal nagyobb autó is, meg a ház is elég jól meg van csinálva, és berendezve.

2017. jan. 18. 21:56
 17/51 anonim ***** válasza:
78%
Nem hiszem, hogy euromilliárdos vagy, ha ezen az oldalon vagy.
2017. jan. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
60%
Le kell cserélni az autót, vagy ott a BKV, de tényleg. Meg arra kell vigyázni a kabát címkéjét ne lássák és a ruha márkáját, mert azt nagy előszeretettel figyeli, még a férfiak is.
2017. jan. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
73%

azért mert a haverok is ennyit tudnak mondani..

Mondom nem az a baj hogy látja hogy van házad és autód.. Na bumm, nincs ezzel baj. a baj ott van hogy összejöttök odaköltözik hozzád.. családot akarsz, és ő meg belecsöppen a kényelembe.. Ez volt a célod, de a célod nem jó. Nincsenek közös problémák, mert.. megoldottad és megoldod. nincs hogy jajj nekünk de rossz mert magas a villanyszámla miből kajálunk, sok a hitel.. nincs. És akkor két verzió van.

1. ami 10% esélyes.. a lány tiszteletben tartja, párod lesz boldogok lesztek, örül hogy te ilyen ember vagy, és ha mellette jó ember is vagy akkor tökre jó az élet.

2. 90% esélyes... a lány örül hogy jó ember vagy, de a végén már minden keserű, nincs probléma akkor generál, megjelennek a rokonai lejmolni, és az egész egy őrületté változik..


Ez van, ennek persze vannak fokozatai melyik esetben mi hogyan lesz, de alapvetően ez várható.. Persze vannak kivételek, pl meglátja hogy jól élsz nem fog veled összejönni mert ő akarja a rezsi felét fizetni, erőszakoskodik, amikor kiszámolod rájön hogy a rezsi negyede a fizetése, és akkor inkább lelép van ilyen is, de most csak azokat hoztam fel amikor sikerül a kapcsolat :)

2017. jan. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 A kérdező kommentje:

Milyen euromilliárdos?

Van egy kis megtakarításom, ami felfogható nyugdíjnak is, ha nem dolgoznék ezután.Ennyi.

Nincs itt szó arról, amit írtál.

Azért nem lottó nyertes vagyok, szimpla ember, aki megcsinálta a saját szerencséjét, de még egyszer, nem lottóban.

2017. jan. 18. 22:04
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!