Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Külföldről hazaköltöző pasikén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldről hazaköltöző pasiként érdemes lenne eltitkolnom a vagyonom, ha nőkkel akarok ismerkedni és nem akarom hogy csak az anyagi dolgok miatt álljanak velem szóba?

Figyelt kérdés

Majdnem egy évtizedet éltem kinn, kisebb nagyobb megszakításokkal, de elég volt.

Szeretnék egy hosszabb időt eltölteni itthon,javarészt pihenéssel,kikapcsolódással, utazással.

Van két házam(az egyik nyaraló ) és felső kategóriás autóm.

Elfogok járni szórakozni is a haverjaimmal, de ők már előre felhívták a figyelmem arra hogy nagyon vigyázzak, mert ők is belefutottak már sok olyan lányba, akik kicsit könnyebben közelítették meg az életet, magyarul nem a munka hősei voltak.

Az elittárs oldalát már megnéztem, azon fenn vagyok.

Esetleg valami jótanács olyanoktól, akik sűrűn szoktak randizni, és kitudják szűrni az olyanokat már az elején, akik nem lesznek alkalmasak hosszútávú párkapcsolatra?

Köszi a válaszokat!



2017. jan. 18. 21:35
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:

Na pont ilyen velemenyert van nekem 61 szazalekom :)

De nem pontozlak le mert szerintem ez a normalis de a teszetosza csoport nehezen viseli.

2017. jan. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
76%

Hello, felreertettel. En irtam a videki lanyos kommentet.

Az unokahugaim IS szeretik a ferjuket. Csak ok abban elnek, hogy a no dolga a ferjet tamogatni, es az energiat a HAZASSAGBA mint eletuk fo muvebe fektetni. Az egyik ovono a masik altalanos iskolai tanito.

Szeretik es a maguk modjan kiszolgaljak a ferjuket.

De szeretnek jol elni (nagy hazban stb) es pl a ferjuk penzen olyan ruhakat venni amirol en azt sem tudom, hol aruljak.

Ok egesz evben otthon ulnek a faluban. Nekik az ev fenypontja a vadászbál meg a muttidomenmilyen bal.

Oda 80e forintos ruhaban kell menni, hiszen az az ev egyetlen esemenye stb

Meg mindig nem mondom, hogy tobbet koltenek mint en Pesten, mivel ok eletukben nem voltak pl konditeremben es a kertben nott csirket eszik nem az irosahaz menzajan mindem nap.

De az biztos, hogy mivel ok nem keresnek jol, olyan pasit akartak aki joletet biztosit nekik. Es olyat is valasztottak.

Es az is teny hogy nekik sokkal fontosabbak a kulsosegek. Nekem egy db aranylancom van, nekik meg nem fer be a szekrenybe. Videken ez az ertekmero.

2017. jan. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 Noblesse Oblige ***** válasza:
81%
Én az egyenlőség híve vagyok a kapcsolatoknál, ezért az a legkönnyebb, ha az ember a saját szintjén válogat párt. Ha pénzes vagy pénzes nőt kell keresni. Ő nem fog a vagyonodtól hátast dobni. Léteznek ebben az országban a karrierre fókuszáló lányok is, viszont ők nyilván nem fognak jól szerepelni a support szerepkörben.
2017. jan. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
64%
Ne szórakozóhelyen ismerkedj.
2017. jan. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
62%

Én is kint élek külföldön, de én majd csak pàr év múlva tervezek hazamenni.

Kb annyi leszek akkor mint most te. Vagy picit fiatalabb.

Én is elgondolkoztam már ezen a dolgon hogy mi lesz , hogyan keresek párt, stb. Szerintem azért nem kell ennek annyira nagy feneket keríteni. Azt nagyon hamar ki lehet szűrni ha valaki a pénzre megy már az elejèn .

Azt meg hogy valaki később lesz olyan hogy elherdàlja a pénzedet azt nem tudod kiszűrni. Ott max leállítod , illetve nem adsz neki szabad kezet a pénzügyekben. Ha nem tettszik neki , le is út fel is út.

2017. jan. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
28%

Most nem azért, mondom, van pénzem, de ha nem lenne, akkor csak olyan ember pénzét tudnám "herdálni", akinek tényleg van. Richard Branson mondjuk. Mert neki meg sem kottyanna. Ha nekem lenne annyi pénzem, simán mondanám a férjemnek, hogy ne dolgozzon, az eltartása aprópénz lenne. Inkább fizetném, amit tanulni akar, vagy ha ötlete van, kap rá pénzt. Mert tényleg vicc összeg lenne.


De az ilyen "köztünk élnek, és csak picivel gazdagabbak" embereket lehúzni nem szép dolog.

2017. jan. 19. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
43%
Itt sokan úgy beszélnek mintha külföldön megfogták volna az isten lábát haha :)
2017. jan. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:

Mért nehéz elhinni, hogy igen van aki külföldön "megfogta az isten lábát"?

Ne magadból indulj ki. A mekiben dolgozva biztos nem jutsz előrébb....

Nem száz milliókról beszélünk, de úgy gondolom jó pár tíz millió a zsebben 40 éves kor alatt , autó, lakás otthon, màr jóval több mint amit otthon a legtöbb ember életében elér....

2017. jan. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
23%

48-as mikor kimentem tökéletesen beszéltem a nyelvet, tehát nem is volt szükségem olyan körökben melót keresni, na de lehet nekem volt szar a fizum, és a többi összes ismerősömnek.


És relatív kinek mi a jó fizu ugyebár.

2017. jan. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:

Igen relatív kinek mi a jó.

Én az otthoni fizumhoz szoktam hasonlítani.

Az otthoninak itt( ausztria) min. az 5x-ét megkapom.

Persze a kezdetekben nem így volt, de nem adtam fel és most itt járok. Jelenleg jóval könnyebb melóval mint otthon. Szóval nekem abszolut pozitív a mérlegem. Ja lehagytam még hogy itt kötelező a 13 és 14 havi bér , és még adót is igénylek vissza minden évben. Csak ezek a dolgok évi 7000 eurót tesznek ki....és még a fizut hozzá sem szàmoltam.

De az átlag aki nem képes tovabb fejlődni ledolgozik napi 10-12 órát havi 1600 ért és akkor már sokat mondtam....

2017. jan. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!