Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 30-as férfiak többsége nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30-as férfiak többsége nem házas, jó részük egyedül él? Miért kényelmesebb ez így nekik? Miért nem hiányzik a társ? Csalódtak? Nincs megfelelési kényszer, nem kell alkalmazkodni?

Figyelt kérdés
2017. jan. 26. 17:00
1 2 3
 11/29 kolosszus22 ***** válasza:
100%
Lassan töltöm a 30-at, nem szokásom panaszkodni, de hasonlóan látom a helyzetet mint a 9-es, egyetértek vele. Egy-két hosszabb és sok rövidebb kapcsolaton vagyok túl, nekem is ilyenek a meglátásaim, Nagyon nehéz normális nőt találni, akire lehet alapozni, sokkal pofára estem, persze én sem vagyok tökéletes, de valami itt nagyon el van csúszva ebben a mai társadalomban.
2017. jan. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A legrosszabb ***** válasza:
100%
Eszem ágában sincs összekötni az életemet egy hazug hárpiával.
2017. jan. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
96%
Eközben több millió nő azon nyafog, ha a férfi 30 körül még otthon él...hahahahah :D Most meg az a baj, ha egyedül? Vicckosár.
2017. jan. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
45%

Kedves #9 akkor en egeszen biztosan tegnapi nö vagyok,mert nalunk es a baratnoi korben ez alap,mondjuk en videki vagyok,kevesebb intrika,kevesebb melrose place-es haveri kor korbedugasa,tobb huseg,tobb tisztelet a jellemzo.Ezekkel egyutt viszont en barmit megcsinalok,amit egy pasi meg tud (jo,allva nem pisilek,de javitok,szerelek,egyedul is helyt allok barmiben),nekem TARSra van szuksegem,beszelgetopartnerre,ölelöpartnerre, akivel egyutt toljuk a szekeret elore,akivel megvitatjuk a terveket,kozos jovot alkotunk.Lassuk be, erre a mai anyuci szoknyajan ragadt,nulla jovokeppel rendelkezo,klaviatura mogul duhodten klimpirozo es noket hibaztato vagy a tukrevel/mobiljaval lelki eletet elo es a csucsoritos fbprofilkepekkel rendelkezo, eletkeptelen korosztaly egyszeruen alkalmatlan.

Szoval amilyen a mosdo, olyan a torolkozo.Te leirtad a szoban forgo nagy atlag noi korosztalyt ,en a ferfi parjat. A kivetelek meg majd valahogy ratalalnak egymasra valamilyen forumon...

2017. jan. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Kérdésedben a válasz. "kényelmesebb ez így"

"nem hiányzik a társ"

"Nincs megfelelési kényszer, nem kell alkalmazkodni"


Am meg mindenki maga dönt.

2017. jan. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Ismerek egy 30 éves "srácot", aki még mindig a szüleivel él, és nem is tervezi a költözést, mert nagyon maradi, konzervatív, képtelen alkalmazkodni a változásokhoz. Pedig simán elköltözhetne máshova, de ott sem várna rá senki és semmi. Társa nincs már vagy 5-6 éve. Barátai sem nagyon. Minden pénzét elektronikai berendezésekre költi, ezzel kompenzálva a magányt. De mint tudjuk a pénz nem boldogít, akármit is vesz belőle, egyedül nem lehet élvezni sokáig.
2017. jan. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
,,Miért kényelmesebb ez így?" - egyátalán nem kényelmes, sőt... nem egyedül élek, még szüleimmel, mert még nem találtam rá az igazira. Szivesen alkalmazkodék, megosztanám a másikkal az életemet. Hiányzik, nem is kicsit, de csak azért hogy legyen valaki, nem állok össze egy lánnyal. Csak ha kölcsönös a vonzalom.
2017. jan. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Harmincas éveim elején járok, van házam, kocsim, munkám. Volt már több kapcsolatom, lehetne akár most is. De nagyon jó a függetlenség. Azt csinálok amit és akkor amikor akarok, nincs kontroll, nincs kinek elszámolni stb. Jó ez így és kész. Mindenki máshogy szereti.

2017. jan. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
77%

Ha a 30-as férfiak többségére ez igaz, akkor a 30-as nőkre is... Az miért nem zavar? :D

A kényelmesebb nem a legjobb kifejezés. Inkább az a gond, hogy a legtöbb nő köszönőviszonyban sincs azzal, amire valóban szükség lenne... Mondjuk ez igaz a férfi nemre is.

2017. jan. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Én 32 vagyok, volt párom 9 évvel fiatalabb. Megcsalt, majd visszament a díszmadár exéhez, mert az olyan kigyúrt, magabiztos nagymenőmérnök.
2017. jan. 26. 20:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!