Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 30-as férfiak többsége nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30-as férfiak többsége nem házas, jó részük egyedül él? Miért kényelmesebb ez így nekik? Miért nem hiányzik a társ? Csalódtak? Nincs megfelelési kényszer, nem kell alkalmazkodni?

Figyelt kérdés
2017. jan. 26. 17:00
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

,,Ismerek egy 30 éves "srácot", aki még mindig a szüleivel él, és nem is tervezi a költözést, mert nagyon maradi, konzervatív, képtelen alkalmazkodni a változásokhoz. Pedig simán elköltözhetne máshova, de ott sem várna rá senki és semmi. Társa nincs már vagy 5-6 éve. Barátai sem nagyon. Minden pénzét elektronikai berendezésekre költi, ezzel kompenzálva a magányt. De mint tudjuk a pénz nem boldogít, akármit is vesz belőle, egyedül nem lehet élvezni sokáig."


Csak egyet ismersz? Tele van a világ ilyenekkel.

2017. jan. 26. 20:57
 22/29 anonim ***** válasza:
62%

Feleslegesen elpazarolt érzelmi kapacitás/idő/pénz/stb.

Ha az ember egyedül van, nem kell azt hallgatnia, hogy mi mindenről tehet ő, mit nem csinált meg, éppen miért lett megcsalva. Ha az ember egyedül van, nem tartozik elszámolással (az államon meg a közműszolgáltatón kívül) senki felé, élheti az életét a neki megfelelő tempóban, és még mutogató ujjak sincsenek. Van helyette rengeteg szabadidő. Persze a sok okos jön ezzel a magánnyal, meg hogy mi lesz ezekkel a szerencsétlen atyafiakkal vénségükre. ... Mi lenne? Meghalnak mint minden rendes ember, de addig is lehetnek mondjuk barátaik.

Még a legjobb barátom nőjével is minőségibb kapcsolatot ápolok, mint bármelyik exemmel valaha.

2017. jan. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

De hiányzik a társ, nekem legalábbis.

Csak hát nem találok olyan nőt akivel érdemes lenne valamit is kezdeni. Vagy ha igen akkor pedig foglalt az illető.

Megfelelési kényszer amúgy sincs , alkalmazkodni meg jól tudok, nekem nem probléma.

2017. jan. 27. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Ahogy olvasom, szerintem megfordult az egész. Eddig a nők akartak házasságot meg babákat. Most a legtöbb ilyen válaszban azt olvasom, hogy a férfinak kell a család. Nőként én nem akarok gyereket vagy anyát játszani bárkivel. Eltérőek az igények.
2017. jan. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

,,Még a legjobb barátom nőjével is minőségibb kapcsolatot ápolok, mint bármelyik exemmel valaha."


Engem egyenesen utál az egyik exem, mert sokat dolgoztam fáradt voltam, és nem ment napi 2-3 szor a szex, ő meg szexéhes volt. Ki is dobott, meg is csalt. Én vissza akartam szerezni, hát majdnem a rendőrségre szaladt, hogy mit képzelek, hogy vissza akarom kapni. Pedig tanult, diplomás, jól szocializált, magas beosztással rendelkező nő volt.

2017. jan. 27. 10:46
 26/29 anonim ***** válasza:
Te most a saját szorongásod próbálod kivetíteni a teljesn férfitársadalomra és ezáltal megérteni, hogy miért vagy egyedül?
2017. jan. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Dehogy.
2017. jan. 27. 14:13
 28/29 anonim ***** válasza:

Igen, csalodot.

Hianyzik a tars es jo lenne agyerek is, tudok alkalmazkodni is.

De egy rossz kapcsolat utan, rajotten hogy inkabb magam maradok egy ideig. Aztan meg ha veletlenul raszaladsz valami csajra, 5perc alat kiderul hogy hasonlo mint az ex.

Lehet nem kenyelmesebb az elet amikor magad vagy, mert mindent neked kell csinalni, de inkabb ugy mint kinlodni meg idegeskedni minden nap.

2017. jan. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
De hiányzik, csak manapság hát nincs egy normális nő akivel lehetne kezdeni, mivel nem tudok és nem akarok színészkedni (eljátszani a hódító nagyarc alfahím szerepet), csak aranyos kedves barát lehetek 99%-nak. Házasság pedig csak akkor ha nagyon bejön a lány, és nagyon erőlteti. Ugyan is a házasság idejétmúlt, és a férfi számára csak hátrányt jelent.
2017. jan. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!