Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan nő, akinek NEM...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő, akinek NEM ellenszenvesek a csendes, visszahúzódó, zárkózott természetű férfiak?

Figyelt kérdés

2017. jan. 28. 10:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
76%
én szeretem az ilyen típusú férfiakat akik csendesek visszahúzódóak,zártabbak!
2017. jan. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
78%

Mit kell ezalatt érteni? Mert semmi nem zárja ki, hogy ezen tulajdonságok mellett határozott is legyen. Az meg már Mark Darcy, érte meg rengetegen odavannak.


Vagy azt jelenti, hogy besértődik mindenen és kétnaponta bőg, mint a húgom pasija? Mert az nem vonz.

2017. jan. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

#12: én nem sértődöm be mindenen, meg nem bőgök kétnaponta.

Határozottság? Talán ezen a téren még van hová fejlődnöm. De szerencsére ebből lehet is.

Egyedül dumagép nem tudok lenni.

2017. jan. 28. 12:45
 14/16 anonim ***** válasza:
84%

szerintem csak az a baj veled, hogy nem mozdulsz ki a komfortzónádból, te meg vagy így, hogy nem beszélsz sokat, pedig egy kapcsolat a kommunikációra épül, és csak sok beszélgetéssel lehet igazán elmélyíteni

azt meg senki sem szereti, ha valaki ül kukán, és nem lehet vele beszélgetni


nem bántásból írom, én is ilyen voltam, csak lány kiadásban

viszont én legalább ki mertem mozdulni a komfortzónámból, és kezdeményeztem a beszélgetéseket

ma már ott tartok, hogy bárkivel könnyedén barátságot tudok kialakítani

2017. jan. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
29%
Nem ellenszenvesek nekik, de egyszerűen közömbösek, mert sajnos az ilyen srácok (én is ilyen vagyok) nem vonzó a nők szemében. Mert a nőknek alapvetően domináns férfi kell, ami azt jelenteni, hogy minél feljebb van a szociális létrán, annál nagyobbak az esélyei. Ha egy férfi laza, extrovertált, könnyen barátkozik, népszerű, más lányok is körülveszik, mindenkivel jól kijön, és ő a társaság középpontja, az ilyen férfiak vonzóak a nőknek. Így sajnos nekünk visszahúzódóként kevesebb az esélyünk, már olyan téren is, hogy alapból kisebb az ismerősi körünk, nehezen nyílunk, meg, és nem férfias jellemvonás. :/
2017. jan. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
90%

Ugyanúgy mint a 14-es, én is magyon zárkózott voltam fiatal koromban, és nagyon bejöttek volna a hozzám hasonló csendes, visszafogott fiúk, míg a harsányak taszítottak. De hát két otthonülő, hallgatag ember esélytelen, hogy találkozzon. Ráadásul ha egyik sem mer kezdeményezni, akkor megint csak hiába lenne meg az összhang. Ki sem derül, hogy összeillenek.


Csak 25 éves korom után sikerült kitörnöm a burokból, de most már bárkivel könnyedén beszélgetek. Nekem az segített, hogy megpályáztam egy külföldi ösztöndíjat, ahol senkit sem ismertem, viszont rengeteg ismeretlen helyzet volt, amiben muszáj volt segítséget kérnem. Elég hamar belejöttem, most már nem is értem, mi volt olyan nehéz régen.


Esetleg te is megpróbálkozhatnál valami hasonlóval?


Amúgy a válasz a kérdésedre, igen, vannak lányok, akik a csendes srácokat kedvelik, de általában ők is zárkózottak, ezért nem nagyon fogsz velük összefutni.

2017. jan. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!