Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elég "rossz lány" voltam de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég "rossz lány" voltam de már megváltoztam, az ismerőseink mégsem fogadják el? 20/L

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok együtt a párommal, Ő az első igazi szerelmem és komoly kapcsolatom. Ő elfogadott engem úgy ahogy voltam, sosem vettette a szememre a dolgaimat. Mindenben támogat, a tenyerén hordoz, szerelmesek vagyunk és nagyon boldogok. Ez mégsem tetszik sokaknak. A barátom ismerősei és haverjai úgy érzem, hogy sosem fognak elfogadni. Ahol tudnak alám vágnak.

A barátomnak is próbálták telebeszélni a fejét de ő kijelentette, hogy ha nem fogadnak el engem akkor nem is a barátai. Ők elvileg ezt megértik és "befogadnak" ez azonban nem igaz, csak úgy csinálják, hogy a barátom ne tudjon róla. Ha elmegyünk egy baráti összejövetelre vagy házibuliba tudom, hogy mindig engem beszélnek ki, ha leülök melléjük megpróbálni normálisan beszélgetni pár percen belül mindenki elmegy mintha leprás lennék.


Arra, hogy miért viselkednek így velem pofon egyszerű a válasz. Az egyik lány a baráti társaságból akinek nagyon nagy szája van konkrétan a szemembe mondta mindenki előtt, hogy ő már 4 éve ismer engem (ez nagyjából igaz de csak felületesen) és nálam nagyon r.bncot még nem hordott a hátán a föld, és nem fog leereszkedni arra a szintre, hogy velem égesse magát. Az eset után két napig csak sírtam, akkor azt hittem vége a kapcsolatunknak mert mindenki hallottam miket mondott és azt hittem a barátomat is ellenem fordította. Ő kiállt értem, ezután mondta azt nekik amit már írtam. De tök hiába, most is utálnak csak épp nem mondják ki. Sajnos van igazság abban amit a barátai állítanak rólam, vannak dolgok amiket örökre elfelejtenék a múltamban de már nem tudok. Amióta megismertem a páromat teljesen más ember lettem, úgy érzem megtaláltam mellette az igazi önmagamat eddig csak csapongtam össze vissza és csináltam a hülyeségeket, ő kapart össze amikor a földön voltam és mindennek ellenére is vállalt engem és szerelmet vallott. Nekem ő amúgy régóta plátói szerelem volt, sosem gondoltam hogy egyszer tényleg lesz köztünk valami. Az, hogy vele vagyok párkapcsolatban minden amiről valaha is álmodtam, teljesen boldog vagyok először életemben és úgy érzem igazán jó barátnő vagyok. Nem is annyira baj, hogy nincsenek barátaim de az egyetlen fekete folt ami belerondít kettőnk kapcsolatába az ez amit írtam. Nem fogadnak el és soha nem is fognak csinálhatok akármi :( Még tortát is sütöttem az egyikük szülinapjára de csak mi ketten ettünk belőle barátommal. Az ilyen dolgok annyira rosszul esnek, én tényleg igyekszem megfelelni. Egy ideje nem találkozok velük, csak egyedül megy néha a barátom de akkor is mindig ingerülten jön haza, gondolom miket mondanak neki. Már ő sem szeret oda járni, de nem akarom hogy miattam elveszítse a barátait ő is. Mihez kezdjek? Az a baj nem nagyon vannak közös barátaink.


2017. jan. 31. 12:17
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
87%

Az embernek vállalnia kell a saját tettei következményeit. Bár ezen az oldalon mindenki megkapja, hogy "a múlt az múlt", valójában az embert a múltja határozza meg — a jelen csak egy pont az időben.

A beismerés fontos dolog: tudod, hogy igazuk van. Az, hogy ők így viselkednek, adott; ez ellen nem tudsz mit tenni.

A jó hír, hogy sok kapcsolat van közös baráti társaság nélkül, és a férfiak sokkal kevésbé hajlamosak a barátok tanácsára kilépni egy kapcsolatból, mint a nők.

2017. jan. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
73%
Szóval prosti voltál?
2017. jan. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:
Igen...
2017. jan. 31. 12:36
 4/52 anonim ***** válasza:
63%

,Fél éve vagyok együtt a párommal, Ő az első igazi szerelmem és komoly kapcsolatom."


Akkor ez mióta tàrskeresési probléma?

2017. jan. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
27%
Prosti az a nőnél elítélendő. Főleg hogy most vagy 20 éves..... -.-"
2017. jan. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
50%
Érezni rajtad,hogy őszintén megbántad,amit tettél és,hogy hajlamos vagy változni,illetve,már változtál is.Ez becsülendő.A jelen és a jövő számít,mindenki csinált már olyasmit,amit szívesen kitörölne a múltjából,mindenki szokott hibázni.Épp ezért nem kéne ítélkezni mások felett.Ha a barátai nem szeretnek,az az ő dolguk,a lényeg,hogy te és a párod boldogok vagytok együtt.
2017. jan. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
76%
Hát nem akarlak megbántani, de ha hivatásos prosti voltál, akkor egykönnyen ne is várj elfogadást a barátod haverjaitól. Lehet, hogy a barátod hisz neked, hiszen szeret, de ők nem szeretnek, előítéletesek, azt gondolják, hogy játszol a sráccal, és át fogod őt verni. Ha nem így van az jó dolog, csak hivatásos múlttal csettintésre megbecsülést ne várj. A te döntésed volt régen, hogy az lettél, és hiába változtattál azóta, vállald a következményeit ennek a döntésnek. Legyél velük normális, aztán az idő előrehaladtával vagy elfogadnak vagy nem. 23/F
2017. jan. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 Költőnő? ***** válasza:
93%

Tisztázzuk. Tehát pénzért feküdtél le másokkal?

Két dolgot tehetsz. Ezt a kétségbeesett megfelelési kényszert elengeded és csak azért is tisztességes, normális ember vagy, márha ugye tényleg az vagy. A félelem nélküli, harag nélküli boldogság általában kifogja az agresszorok vitorlájából a szelet. Előbb utóbb térdre kényszerülnek.

Vagy felveszed a kesztyűt anyukám. És amikor látványosan semmibe vesznek, vagy nyíltan oltanak, akkor bizony beleállsz a konfliktusba.

Most ők azt hiszik hogy igen magas lovon ülnek, de általában magasról szép pofára esni. Másrészt az ilyen emberek általában a saját szararcszágukat, undorító életüket próbálják azzal kompenzálni, hogy mások ellenében piedesztálra emelik saját magukat. Hisz a másik szemében mindig könnyebb szálkát keresni. Ezek a jószágok általában két dologgal nem tudnak mit kezdeni; kontraőszinteség és bátorság.

2017. jan. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
94%

Én se ítélném el a barátnőmet emiatt, ez egy létező dolog, a történelemben mindig is volt ilyen, vannak nők akiknek megéri hogy 4-szer annyit keresnek dugással, mintha mondjuk elmennének egy gyárba robotolni napi 12 órában. Amíg a saját döntésük addig nincs ezzel probléma, akiket prostitúcióra kényszerítenek az már más téma. Utóbbi viszont áldozat tehát szintén nem elítélendő.

Persze a többség alapból rosszindulatú, a saját problémáikat, frusztrációikat, ellenszenvüket is rád vetítik mivel ez társadalmilag nem elfogadott így könnyű célpont vagy.

2017. jan. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:
Nem egészen úgy voltam prosti ahogy az "lenni szokott". Volt egy ferfi akibe belezugtam, gazdag es idosebb nalam joval. O mindig vett nekem ezt-azt de amikor rajottem, hogy csak kihasznal es szakitani akartam akkor komoly penzt ajanlott, hogy tovabbra is fekudjek le vele. Ebbe belementem, majd egy ido utan a baratai is ram szalltak, veluk is osszefekudtem a penzert cserebe. Ez tortent. Ezen kivul pedig szinten nem voltam monogam. Persze amit akkor "kerestem" abbol mar semmi sincsen, mindenki kihasznalt akkor majd elszivargott mellolem. A szuleim is tudtak, anya sosem fogja megbocsajtani. Egyebkent rendes "normalis" csaladbol szarmazom.
2017. jan. 31. 13:05
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!