Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elég "rossz lány" voltam de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég "rossz lány" voltam de már megváltoztam, az ismerőseink mégsem fogadják el? 20/L

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok együtt a párommal, Ő az első igazi szerelmem és komoly kapcsolatom. Ő elfogadott engem úgy ahogy voltam, sosem vettette a szememre a dolgaimat. Mindenben támogat, a tenyerén hordoz, szerelmesek vagyunk és nagyon boldogok. Ez mégsem tetszik sokaknak. A barátom ismerősei és haverjai úgy érzem, hogy sosem fognak elfogadni. Ahol tudnak alám vágnak.

A barátomnak is próbálták telebeszélni a fejét de ő kijelentette, hogy ha nem fogadnak el engem akkor nem is a barátai. Ők elvileg ezt megértik és "befogadnak" ez azonban nem igaz, csak úgy csinálják, hogy a barátom ne tudjon róla. Ha elmegyünk egy baráti összejövetelre vagy házibuliba tudom, hogy mindig engem beszélnek ki, ha leülök melléjük megpróbálni normálisan beszélgetni pár percen belül mindenki elmegy mintha leprás lennék.


Arra, hogy miért viselkednek így velem pofon egyszerű a válasz. Az egyik lány a baráti társaságból akinek nagyon nagy szája van konkrétan a szemembe mondta mindenki előtt, hogy ő már 4 éve ismer engem (ez nagyjából igaz de csak felületesen) és nálam nagyon r.bncot még nem hordott a hátán a föld, és nem fog leereszkedni arra a szintre, hogy velem égesse magát. Az eset után két napig csak sírtam, akkor azt hittem vége a kapcsolatunknak mert mindenki hallottam miket mondott és azt hittem a barátomat is ellenem fordította. Ő kiállt értem, ezután mondta azt nekik amit már írtam. De tök hiába, most is utálnak csak épp nem mondják ki. Sajnos van igazság abban amit a barátai állítanak rólam, vannak dolgok amiket örökre elfelejtenék a múltamban de már nem tudok. Amióta megismertem a páromat teljesen más ember lettem, úgy érzem megtaláltam mellette az igazi önmagamat eddig csak csapongtam össze vissza és csináltam a hülyeségeket, ő kapart össze amikor a földön voltam és mindennek ellenére is vállalt engem és szerelmet vallott. Nekem ő amúgy régóta plátói szerelem volt, sosem gondoltam hogy egyszer tényleg lesz köztünk valami. Az, hogy vele vagyok párkapcsolatban minden amiről valaha is álmodtam, teljesen boldog vagyok először életemben és úgy érzem igazán jó barátnő vagyok. Nem is annyira baj, hogy nincsenek barátaim de az egyetlen fekete folt ami belerondít kettőnk kapcsolatába az ez amit írtam. Nem fogadnak el és soha nem is fognak csinálhatok akármi :( Még tortát is sütöttem az egyikük szülinapjára de csak mi ketten ettünk belőle barátommal. Az ilyen dolgok annyira rosszul esnek, én tényleg igyekszem megfelelni. Egy ideje nem találkozok velük, csak egyedül megy néha a barátom de akkor is mindig ingerülten jön haza, gondolom miket mondanak neki. Már ő sem szeret oda járni, de nem akarom hogy miattam elveszítse a barátait ő is. Mihez kezdjek? Az a baj nem nagyon vannak közös barátaink.


2017. jan. 31. 12:17
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
83%

Költőnővel teljesen egyetértek.


Én a helyedben inkább a "passzív-agresszív" vonalon indulnék el. Nem kezdenék el velük kiabálni vagy hasonló, de ha valamit odaszólnának, akkor tuti, hogy visszavágnék valakivel.

Pl. ha megszólnak azért, hogy prosti voltál, akkor ne mutasd ki, hogy rosszul esik, hanem mondj valami olyasmit, hogy: szomorú, amikor az emberek nem képesek elfogadni azt, hogy az idő halad és nem a múltban élünk, igaz?

Bármi hasonló.

Plusz ne próbálj meg a kedvükre tenni, azért próbálnak veled arcoskodni, mert látják rajtad, hogy rosszul esik.

2017. jan. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
95%

Kezdem azzal, hogy csodálatos ember a párod, gratulálok és becsüld meg. Aztán azzal folytatom hogy nem kell ám mindenkinek megfelelni, pláne olyanoknak akik ilyen hulladék módon viselkednek. Nézd, én biztos nem mennék ebbe a társaságba, de soha nem tartóztatnám a páromat ha ő akar. És ha ő is ingerült miattuk, javaslom hogy építsetek ki együtt új baráti kört. Kezdjetek együtt közös hobbiba, menjetek táncolni, túrázni, iratkozzatok be együtt egy nyelvtanfolyamra, legyen célotok amiért közösen tesztek és építs fel egy olyan életet hogy bármi történik egymagad is megállj a magad lábán és ne folyamodj könnyű de tisztességtelen pénzszerzési módhoz.

Én hiszem, hogy mindenki meg tud változni, és kívánok nektek sok boldogságot.

2017. jan. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
91%
Miért kéne ítélkezni? Amíg ezzel nem árt másoknak és erkölcsileg neki belefér akkor az neked miért fáj? Ja, lehet azért mert te az ócska melóddal a negyedét keresed meg annak amit ő.
2017. jan. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
#13 az egy dolog,hogy a múlt nem tűnik el,de az emberek folyamatosan változnak.Vagy te még mindig azon a szinten vagy,mint pl 5 éves korodban voltál?Ugyanazokat a döntéseket hoznád most is,mint amiket mondjuk 15 évesen hoztál?Nem hiszem...a múlt ugyan nem változik sajnos,de el lehet fogadni és az emberek változnak napról napra.
2017. jan. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
24%

Én személy szerint rettentő rugalmas vagyok, nem ítélem el az embereket minden áron, mindig érdekel a másik nézőpont is. Viszont itt csak a tiédet látjuk.


Lehet a srác barátai úgy látják rossz hatással vagy rá, és ezért féltik tőled. Mert őszintén, ha valaki prosti is volt, de látványosan megváltozott, nem vált ki tartósan mindenkiben kivétel nélkül ekkora ellenszenvet, hacsak nem tényleg valami olyan van a viselkedésesben, ami erre ad okot.

2017. jan. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:

Általában mindenki másképp viselkedik társaságban és megint másként, mikor egyedül van.

Azt javasolnám neked, hogy válaszd le a csordáról egyenként a barátait. Mindegyiket külön-külön hívd el valahova, és beszélj velük. Mindegyiktől kérdezd meg, hogy mi a baja veled, mondja a szemedbe, valamint te is mond a szemükbe, hogy megváltoztál és szereted a srácot. Adjanak neked egy esélyt.


Ezt az egy dolgot még megpróbálnám a helyedben. Ha ennek ellenére nem változik a hozzáállásuk veled szemben, akkor fejezd be a teperést.


És még valami, amit elmondhatnál nekik: te rossz ember vagy a szemükben. Ők pedig erkölcsileg föléd helyezik önmagukat. Elítélnek, anélkül, hogy személyesen ismernének. Ezzel ők is ugyanolyan hibát követnek el!

2017. jan. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 Költőnő? ***** válasza:
93%

"Költőnő? szintjétől pedig egyre undorítóbb a világ. Szegény, béna srácok porrá vannak oltva, ha nincs önbizalmuk. De egy ribizli elvan fogadva."

Ja, szegények... de ha idegbeteg módon gyűlölködni kell, akkor olyankor nem szegény az a fiúcska sem ugye? Biiizony, a fröcsögés az neki is megy... szegény..

Meghát nyilván, a buksisimi a megoldás. Semmi baj fiúcska, maradj ugyanolyan rinyagép, imádni fognak a nők. Ez is hihető lenne.

Hol írtam, hogy a r.ibancság elfogadott te szőröstalpú agyhalott troll?

Ez most sajnos annyira gyenge eresztés volt, hogy még egy fél kekszet se tudok adni.

Na ülj le szépen.

2017. jan. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
6%

#14: Valakiről tényeket megállapítani, nem feltétlenül ítélkezés. És miért ne ítélkezhetne bárki is? A kérdésben szereplő emberek is eldönthetik, hogy milyen emberekkel akarnak barátkozni.

Engem nem zavar, ha többet keres. A szakmám amúgy hiányszakma, de nem baj.


#15: Persze, hogy nem vagyok olyan, mint 5 éves koromban. De az emberek elérnek egy szintet, ami berögzül. Pszichológiai tény, hogy az idő előrehaladtával egyre kevésbé vagyunk képesek változni. Az csak személyes meglátás, hogy még sosem láttam olyan embert, aki pozitív változáson ment volna át, de rengeteg ribizlit láttam, akik 20 évesen hangoztatták, hogy ők nem azok már.


#18: Köszi, hogy újra prezentáltad azt a szintet, amiről írtam. Azok a gyűlölködős srácok nem csak random lettek gyűlölködők, hanem a hasonló lenéző szint miatt. Igen, a buksisimi segítene nekik. Hány, de hány haverommal ültem le beszélgetni és mondtam nekik, hogy megértem őket, jobb lesz meg hasonló szövegek. Van fogalmad, hogy mekkora pluszt adott nekik egy ilyen kis beszélgetés?

"Hol írtam, hogy a r.ibancság elfogadott te szőröstalpú agyhalott troll?"

Az egész hozzászólásod arról szólt, hogy mit tegyen a dolog ellen. Pl. álljon ki magáért, hogy ribizli. Ez nem elfogadásról szól? De vicces, hogy egy rinyáló ribizli nem kap olyan szöveget, mint egy megalázott srác.

A kekszet tartsd meg magadnak. Attól, hogy más az értékrendünk és nem süllyedek mélyre, még nem leszek troll.

2017. jan. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
5%

Csak azt tudnám minek járok még ide...

Ribizli voltál, és az is maradsz. A "prosti" az örömlány, ne bántsd öket azzal, hogy hozzájuk hasonlítod magad. 20 évesen kiszálltál? :-))))

A barátod sem fogad el, max annyira elkeseredett, hogy nem volt eddig barátnője, hogy beéri veled is. Ha őszintén, mindent elmondtál a barátodnak, és semmiben nem hazudsz, vagy titkolsz elötte, akkor lehet hogy beletörődik a sorsába.

Hoztál egy döntést, viseld a következményeit. A múltadból van a jelen, és ebből lesz a jövőd is. A pi...n nincs reset gomb...

2017. jan. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 Költőnő? ***** válasza:
100%
Jólvan a kétbites felfogástól pont ennyit lehet elvárni. Kihoztad magadból a kérdést, mehetsz önkénteskedni kenyába hogy ellensúlyozd a gonoszságom.
2017. jan. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!