Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is fél attól, hogy sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is fél attól, hogy sosem fogja megtalálni a szerelmét?

Figyelt kérdés
Picit félek, hogy sosem fogom megtapasztalni, hogy milyen érzés egymásra találni és együtt lenni.
2017. febr. 3. 17:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Számomra picit megnyugtató, de egyben szomorú érzés azt látni az itt írok közt hogy sokan vannak úgy mint én.

Én is félek attól hogy sosem találom meg, nagyon nem megy nekem az ismerkedés, csajozás.

Persze ennyiből vigasztal hogy nem csak én vagyok ennyire selejtes ember ebbe a dologba, így azért picit ez megnyugtat. A környezetemben mindenkinek van valakije akit én ismerek. Már az összes barátom, haverom, lány ismerősöm foglalt.


Én azért hiszek abban hogy egyszer rátalálok arra a lányra, nőre akivel boldog lehetek. Nem adom fel, mert ismerek olyan embert aki 30 éves koráig szűz volt annyira nem ment neki a csajozás, aztán mégis összejött neki és két gyermekes boldog családapa.

2017. febr. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Tartok tőle, de nem létszükséglet. Legalább is ezzel próbálom nyugtatni magam. Szerencsére sose adom fel, így biztosan megfogom találni azt akit keresek!
2017. febr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én már feladtam a rákba.

Kelljen a halálnak szerelem, én jól megvagyok nélküle.

2017. febr. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szomorúan olvastam amiket írtatok! Ennyire feladjátok!! Hidjétek el,mindenki megtalálja a párját a szerelmet! Még nincs itt az idelye,még lehet átkell éljetek előbb dolgokat.Akár csalódást is!!! Nekem 2 kapcsolatom volt akikkel együtt is éltem.Az igaz szerelem viszont 3x jött s van!! Sokat szenvedttem előtte! Akkor fog jönni mikor nemis gondolnátok!! 😊
2017. febr. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen sajnos. Hat eve vagyok egyedul, es nincs nagyon hely, ahol ismerkedhetnek. Nincs mese, koltozni kell.
2017. febr. 4. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!