Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lúzer pasiként érdemes lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lúzer pasiként érdemes lenne női pszichológushoz mennem és összekötni a kötelezőt a hasznossal?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy kis lelki problémám, önértékelési zavarom (bár szerintem nagyon is van rá okom) és arra gondoltam, hogy keresek egy csinos női pszichológust és amellett, hogy segít rendbe tenni a lelkemet még egy nő társaságában is eltölthetek egy kellemes órát. Utóbbi azért is lenne jó, mert alapból nem is vagyok kapcsolatban nőkkel kommunikáció szinten sem és a közérzetemen már az is hatalmasat javítana, ha csak szimplán nőkkel élőben beszélgethetnék.

2017. febr. 4. 12:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem érdemes, mert nem fog veled lefeküdni, pedig sok pszichológiai problémára az volna a megoldás...
2017. febr. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kimondottan hátrányos lenne a problémáid szempontjából. Mert ha az a célod, hogy jól érezd magad egy nő társaságában és lenyűgözd, mind nőt, akkor nem fogod felvállalni előtte a gyengeségeidet és ez akadályozni fogja a terápia sikerét.

A pszichológusnak nem társ, hanem inkább szülői szerepet kell betöltenie (még akkor is, ha kicsi a korkülönbség... az én volt terapom kb. 5 évvel idősebb nálam, de szinte anyámnak tekintem, mert a terápiás kapcsolatban ilyen funkciót töltött be).

2017. febr. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!