Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kondis pasinak csak ugyanilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kondis pasinak csak ugyanilyen lany tetszhet?

Figyelt kérdés

Most alakul a kapcsolatom egy pasival.aki hetente tobbszor is jar konditerembe es nem betegesen..de azert ad magara ilyen teren.


Tudja hogy en nem vagyok sem sport sem konditerem rajongo..atlagos alacsony de karcsu testalkatu leanyzo vagyok.


Eddig nem esett szo errol..de felek hogy ez kesobb problemat okoz majd koztunk...marmint hogy ebben nem egyezunk.

Kizaro ok lehet?


2017. febr. 7. 23:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudja ezt rolad??? Mert ha igen akkor nem kizaro ok. Ugyanis ha ez az lenne akkor eleve igy ismerkedne es ossze se jottetek volna...
2017. febr. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg, ha pedig nem jön össze, ne erőltesd.
2017. febr. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2-es mit probaljon meg? Edzeni? Vagy beszelgetni errol? Vagy magat a kapcsolatot?
2017. febr. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 10. éve kondizom, átlag ember szemével egy deka felesleg nincs rajtam, viszont annál nagyobb izomtömeg.

Pont hidegen hagy, hogy ki mit csinál a szabadidejében. Ha valaki tetszik akkor tetszik így is és úgy is. Mit érdekel engem, hogy mit vagy mennyit sportol. Sőt, talán még jobban is örülök neki, mert úgy legalább nem jön csüngni a nyakamon még edzés alatt is, hanem meghagyja nekem azt saját térnek. Ami nagyon fontos, hiszen oda végtére is kikapcsolódni is jár az ember, kommunikálni és nem csak a testét tapicskolni.

És mi ez hogy ugyan olyan? Milyen? A kondis? Fúj! Az összes férfias vagy mű. Nem kell és nem is kellett soha.

2017. febr. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
3as, inkabb magat a kapcsolatot mert csak ugy tud osszejonni. De ha nem, akkor sem dol ossze a vilag.
2017. febr. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ismerősöm,aki elég izmos,feszes,a barátnője meg ilyen kóró,de sortban látszik,hogy nem szokása feszesíteni a combján,mégis 3 éve együtt vannak.Igaz,a lány elkezdett sportolni,leginkább az ő hatására,de látszik,hogy egykoron hirtelen fogyott sokat.Szóval nem biztos.Ráadásul én vékony se vagyok,a pasim meg crossfitezik versenyszerűen,mégis együtt vagyunk.
2017. febr. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%

Én is "kondis pasi" vagyok, ráadásul az a fajta, aki még az étrendjét is eléggé komolyan veszi.

Nők terén megvolt a korszakom, amikor csak a plázacicák érdekeltek. (Hidrogénszőke haj, ropi alkat, centiben mérhető smink).

Ez volt a kezdeti időszakokban 17-19

Most 22 vagyok, és már három éve csak a nagyobb darab Nők tudják megmozgatni a fantáziámat.

Volt dolgom két plus-size model lánnyal, és egyszerűen hihetetlen, amit az ilyen lányok tudnak nyújtani.

A tapasztalatom, hogy sokkal érzelmesebbek, magasabb intelligencia, gondoskodóbbak, és a kinézetre sem lehet panaszom!

Jelenleg azt érzem, hogy soha többé nem kéne egy átlagos testalkatú lány.

Szóval ha te egy átlagos, alacsony, de karcsú lány vagy, akkor semmi probléma. Sokkal szélsőségesebb vágyakkal rendelkező "kondis pasik" is vannak.

2017. febr. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%

Én kifejezetten sokat mozgok. Nem várom el, hogy a barátnőm élsportoló legyen, csak azt nem tudom elviselni, ha lusta és egész nap otthon ül és sütit zabál. Az ilyeneket messzire elkerülöm.


Ha nem vagy szélsőséges ilyen téren akkor nem hiszem, hogy gond lenne.

2017. febr. 8. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Fordítsd meg! Zavar téged hogy ilyen kondimániás a pasi? Nem? Na jó, akkor kap egy esélyt nálad.
2017. febr. 8. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%
7-es, gondolom te is egy duci lany lehetsz, csak azok hasznaljak a "plus size"-t a magukfajtara. :D :D
2017. febr. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!