Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kondis pasinak csak ugyanilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kondis pasinak csak ugyanilyen lany tetszhet?

Figyelt kérdés

Most alakul a kapcsolatom egy pasival.aki hetente tobbszor is jar konditerembe es nem betegesen..de azert ad magara ilyen teren.


Tudja hogy en nem vagyok sem sport sem konditerem rajongo..atlagos alacsony de karcsu testalkatu leanyzo vagyok.


Eddig nem esett szo errol..de felek hogy ez kesobb problemat okoz majd koztunk...marmint hogy ebben nem egyezunk.

Kizaro ok lehet?


2017. febr. 7. 23:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Volt kondis pasim, elég sokáig, én sosem voltam kondiban, sőt, eleve nem vagyok egy nagy sportember. Annak ellenére, hogy hozzád hasonló leírást tudnék adni a testalkatomról.


Konfliktust csak az okozott, hogy ő nagyon ragaszkodott a kondizós napjaihoz, és ha esetleg aznapra beszéltünk meg találkozót, akkor képes volt otthagyni engem a szobájában (még a szüleinél lakott) egyedül, hogy ő elmenjen edzeni egy órára. De végül megtanultam, melyik napokon, milyen időközönként vannak edzős napjai, és akkor már rászóltam, ha aznapra akart találkozót megbeszélni, és inkább másik napot egyeztettünk, és megoldva a probléma. De abból nem fakadt semmi gond, hogy én a magam részéről sosem voltam kondizás-pári.

2017. febr. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Biztos nem kizáró ok, de nem fog hozzá jó pofát vágni, ha szétcsúszol. Családi vendégeskedésnél lehet sértődés az ilyen "naa egyél süteményt", "hadd szedjek még neked" stb szituktól. :D

30/f

2017. febr. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#10-es szimplán nem vagy tájékozott emellett gyökér is. Így hívják ezt a modell kategóriát. Igen, a nagydarab lányok is lehetnek modellek!

Máskor inkább nézelődj a neten mielőtt engeded, hogy a hülyeség kitörjön belőled!


Az én tippem meg mi? :D Egy 16 éves kisfiú, aki pi**t maximum a monitoron látott még, vagy egy középkorú kiégett egyén, aki sajnáltatja magát, a világot hibáztatja, és örülne ha szóba állna vele egy nő..

Pancser..

2017. febr. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!