Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha rosszul ítélnek meg? A többi lent.

Figyelt kérdés

Próbálom rövidre fogni, remélve valaki elolvassa.Nos, egyetemista vagyok. Nem az a gond hogy nem találok, hanem hogy nem hajlandóak velem szóbaállni. Külsőre nem hiszem hogy gond lenne velem, ezt abból szűröm le, hogy akivel a legjobb barátom esténként "szórakozik" az a lány elhívott randizni. Azonban. Engem taszít az olyan, aki össze-vissza bárkivel kúrogat.

És amikor egy picit visszafogottabb lányt elhívtam randizni flegma és "nem kér belőlem". Mint később kiderült(női barátaim segítségével) olyan kép van meg rólam bennük, aki iszik, füvezik, minden este mással van, csalja a nőket. Na igeeen, a társaság akiket több éve ismerek ilyen, legjobb barátaim lehet hogy nem a legtökéletesebb emberek a barátaim, de nem hagynám ott őket. És így teljesen rosszul ítélnek meg.


2017. febr. 8. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Ismerős jelenség. A megoldás szerintem elég egyszerű: bővítsd a baráti körödet. Nem kell lemondanod a régi barátaidról, de nem árt, ha olyanokkal is körbeveszed magad, akik hasonló életstílust folytatnak. A kiszemelt lányokkal sem árt kicsit tovább ismerkedni, hogy tudják, milyen is vagy. Ezen felül a helyedben visszakérdeztem volna, miért nem kér belőlem az illető, hiszen ekkor még tisztázni is tudom magam, bár erre tény, hogy nem mindenki vevő, de egy próbát megér.
2017. febr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem annyira ezek nem rontják az esélyeidet csak a "csalja a nőket". Amúgy szerintem is ha új emberekkel ismerkedsz, nem fogja érdekelni őket túlságosan néhány pletyka. Vagy ha mégse, akkor próbálj tenni a pletykák ellen, és megmutatni, hogy igazából hűséges, rendes és jóravaló vagy. Az hogy minden este mással vagy az inkább plusz pont jelent, az a nőknek "lepedőbajnok" benyomását kelti. Esetleg az hogy nem bírsz magaddal, maszturbálnod kell, az már nem vonzó, főleg nem elsőre. Csak ne mesélj, arról hogy az exeid milyenek voltak (ekkora melle volt, nagyon gyönyörű, ezt ne mond neki!)


Lehet hogy a lepattintó, nem mondja meg hogy miért "nem kér belőled" de ha mégis, akkor arra számít, hogy csak a kedvéért megváltoznál, amiről a legtöbben azt gondolják, hogy nem tartod magad az elveidhez vagy keservesen barátnőt akarsz. Úgyhogy inkább hagyd rá! Nem feltétlenül azt jelenti, hogy soha nem is akar veled lenni, csak most nincs kedve hozzá vagy valami apróság nem tetszett neki (pl.sörös, rossz szájszagod van és észre se veszed).

2017. febr. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!