Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vakok és gyengénlátok, nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vakok és gyengénlátok, nálatok, hogy működik a társkeresés, mikre figyeltek, a külső kevésbé számít?

Figyelt kérdés

2017. febr. 10. 09:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
17%
Nem akarok gonosz lenni, de szerinted egy vak hogy olvassa el a kérdésed?
2017. febr. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
lol
2017. febr. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
16%
Szerelem első látásra.
2017. febr. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
32%
Vakrandi.
2017. febr. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Istenem,mennyi gyökér egy ilyen kérdés alatt.-.- Vannak speciális számítógépek is,ti agyatlanok,amik gyengén látóknak van kifejlesztve,netán vakoknak.Úgy,hogy ugyanúgy el tudják olvasni a kérdést,mint akárki más.Ismerek 2 vak srácot,ők a hangra voltak kihegyezve,nem is kicsit.
2017. febr. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%
Nem gyökér vagyok, hanem vak, aki értékeli a humort. :)
2017. febr. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Ypszilon1980 ***** válasza:
92%

Létezik szövegfelolvasó szoftver, akármelyik gépre rá lehet tenni. Barátnőm látássérült, alig lát valamit, egy netes társkeresőn ismertem meg, ő is szövegfelolvasót használ, azzal ír, jobban, mint én. Az én barátnőmnél számít valamennyire a külső, bár nem az az elsődleges.

Egyébként ő egy szép lány, szóval nem is értem, hogy hogy nem volt eddig senkije.

2017. febr. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
1-es vagyok. Pontosan tudom, hogy van olyan eszköz, amivel tudnak netezni, de kétlem, hogy azzal nap mint nap a gyakorikérdéseket pásztázzák...
2017. febr. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Ypszilon1980 ***** válasza:
39%
Szerintem simán lehet,de ki tudja,talán tényleg nem a gyakorikerdeseket fogja olvasgatni vele.
2017. febr. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó kettő, ezt miből gondoljátok? Miért ne gyakorizhatna egy vak naponta? Mi másban különbözik a látó embertől a látás hiányán kívül? Nem sértődtem meg, valóban érdekelne a válaszotok...


Hogy a kérdésre is válaszoljak...

Láttam, tehát lehet ezért, de nekem számít a külső.

2017. febr. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!