Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mostanában mindenki "villám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában mindenki "villám szerelmes"? :D vagy azért akad olyan, aki szereti felépíteni a kapcsolatot? Beszélgetés, ismerkedés, programok, randi, stb.

Figyelt kérdés
2017. febr. 10. 18:37
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

#7- nek szólt.


#9- azért ne mondd, hogy ami most van, az normális!?


Ha így mennek a dolgok.. akkor inkább egyedül maradok.

Nem akarok, 100 jelentkező közül, " Te nyertél, mert tudsz főzni, elvisellek hosszútávon is, stb.. de nem szeretlek ! " kapcsolatba lenni. :S

2017. febr. 10. 18:52
 12/25 A legrosszabb ***** válasza:
49%
#10: Értem én, és pontosan tudom, hogy miről beszélsz. Azt is értem, hogy taszítónak találod, csakhogy ez a módszer semmit nem ér. Tapasztalat.
2017. febr. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
95%
Ismet en vagyok a #7-es. Azert en ra cafolnek,sokkal tobb olyan tartos kapcsolatot ismerek ahol a ket fel regebb ota ismerte egymast. Hatalmas nagy mazli kell ahoz,hogy valaki 1-2het ismerettseg utan osszejon,es tenyleg egyutt is maradnak evekig.
2017. febr. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Az a baj, mindezeken felül, hogyha " megtetszik valaki " ! ( Elég ritkán ) ! Vagy azt érzem, hogy kevés vagyok neki.. vagy azt, hogy " ő nekem, mert hazudik vagy valami ". Illetve jön még, amit már írtak is, hogy egy fél randi után, esküvő meg " mikor mutathatlak be a szüleimnek? " a téma...

Inkább a minőségi magány! De tényleg!

2017. febr. 10. 18:56
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
én szeretem felépíteni a kapcsolatot - ismerkedés, randi, programok, de ettől függetlenül 'villám szerelmes' típus vagyok. Nagyon könnyen belehabarodok egy emberbe, szinte elég egy pillantás a metrón, és napokig nem tudom kiverni a fejemből. Pedig nem vagyok már 14-15 éves, hogy az ilyen plátói szerelmek vonzanak.
2017. febr. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Majd meglátod, hogy február 14-én hirtelen milyen sok szerelmes lesz....

meg aki gyűlöli ezt a napot....

2017. febr. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom a szerelem mióta függ össze az idővel...
2017. febr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos a mai rohanó világunkban "nincs idő" erre. Sem. Jó lenne, ha lehetne, de sajnos nem nagyon vevő rá senki.
2017. febr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
59%
A beszélgetés, ismerkedés, randi változattal egy baj van: mire eljutna az ember valameddig egy lánnyal, addigra már rég barátzónába kerül, vagy a lány összejön egy kannal, aki pár nap ismeretség után megdugja. Legtöbbször mindkettő.
2017. febr. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
87%

Én inkább lassú vagyok, akár túl lassú is.


Így képzelem el:

- Hosszú beszélgetések étel, séta, ital mellett.

- Egymáshoz felmenni, de egyelőre maximum csók történjen

- Egyre több hosszú beszélgetés, egymásnál lét, közös programok

- Esetleg család megismerése

- Kimondjuk, hogy pár vagyunk

- Egymásnál alvás, esetleg petting vagy még több...

- Összeköltözés

- Eljegyzés

- Esküvő szervezése

2017. febr. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!