Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mostanában mindenki "villám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában mindenki "villám szerelmes"? :D vagy azért akad olyan, aki szereti felépíteni a kapcsolatot? Beszélgetés, ismerkedés, programok, randi, stb.

Figyelt kérdés
2017. febr. 10. 18:37
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
67%
Párom szerintem kb az első "randink" óta szerelmes belém :D Én azért halasztgattam, hogy azonnal összejöjjünk, mert azért akkor nem nagyon tudtunk még olyan sokat beszélgetni, tekintve, hogy négyesben voltunk egy szórakozóhelyen és ittunk. De kb rá két hétre jöttünk össze hivatalosan. Szerintem ez nem olyan gyors. Annyira meg lehet ismerni az embert bőven, hogy tudjam, jól érzem-e magamat vele. Ennél jobban megismerni meg úgyis csak hosszú hónapok alatt tudod a másikat, annyit senki nem akar csak randizgatni, és akkor még ott van az is, hogy úgy igazán meg csak összeköltözés után lehet megismerni valakit :D Az összes hülye apróság, rossz szokások nem akkor fognak kijönni, amikor andalogva romantikáztok a rakparton.
2017. febr. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
82%
Na ismeros a dolog sajnos. Tok jol ereztem magam egy novel, jo sokaig huztuk utana vagy talalt vkit vagy lekoptatott, de nagyon jol esett, rugott volna tokom talinal, vagy ne huzta volna az idomet felesbe. De en vagyok a hulye h hamar megkedvelek valakit.
2017. aug. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
95%
Elsőre érezhetjük a szikrát,vonzalmat,kémiát-bárhogy is nevezzük.A szerelem meg kialakul.Rengetegen összekeverik a kettőt.
2017. aug. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Én egyenesen nem lennék képes összejönni olyasvalakivel, akivel simán csak "jól érzem magam". Ennyi erővel lehetne minden 3. ember a párom.:D Nem arról van szó, hogy az összes idióta szokását ki akarnám ismerni a naplemente bámulása közben, együttélés nélkül, egyszerűen csak kötődni akarok hozzá érzelmileg. Nehogy már ez olyan hatalmas kérés legyen.
2017. aug. 7. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
55%
Mi az, hogy villám szerelmes? Nekem például, kellett egy fél óra beszélgetés, hogy teljesen bele zúgjak. Ez még nem volt kapcsolat, azt onnantól, hogy bele zúgtam építettük, sőt, ez, több tíz éve volt és még mindig építjük. Nem építgetnénk, össze dőlne mint egy kártyavár.
2017. aug. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!