Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ez a pasi 10-es skálán hanyas? Mi (ke) n kellene változtatnia, hogy vonzó pasi legyen?

Figyelt kérdés

Mondjátok el a véleményeteket róla, de emellett azt is írjátok le, hogyha arcra jóképű lenne számotokra, akkor mennyiben lenne vonzóbb? Mit kifogásoltok benne a külső terén, ami miatt nem jöhet szóba? Most mellőzzük, hogy mivel foglalkozik. Csak azért vagy kíváncsi, mert én is hasonló alkatú vagyok, de arcra jóképű vagyok. Válaszaitokat előre is köszönöm.

Íme: [link]

Mit tanácsoltok a hasonló kinézetű férfiaknak társkeresés terén?



2017. febr. 11. 16:55
 1/5 anonim válasza:
39%

Azt, hogy szedje össze magát, és legyen nagyon jó dumája, és sok pénze!

Plusz nem árt, ha minél udvariasabb a nőkkel!

2017. febr. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

Nem skálázok és pontozok. Arcra nekem nagyon nem tetszik. Ezen viszont nem tudom, hogy tudna változtatni (vagy miért akarna). Az alkatáról nem tudok nyilatkozni, csak arcképeket látok róla.


Szerintem ha iszonyú intelligens és humoros, jó stílusa van és közben az adott nőt kitüntetett figyelemben részesíti (de nem gejl módon), akkor lehet esélye.

2017. febr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennek a fickónak annyi esze és pénze van,hogy tökmindegy hogy néz ki...hidd el nekem.
2017. febr. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a férfi kb 40 körülinek tűnik, a saját korosztályához képest nem néz ki annyira rosszul. Ha 20 évvel idősebb lennék, és egyébként okos, intelligens, humoros férfi, simán összejönnék vele.
2017. febr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez egy törpe, ráadásul még ronda is. De mivel tudom, hogy milyen pozíciókat tölt be, mennyi pénz megy neki adómentesen, így lenne esélye. Azt tanácsolom, hogy próbálj meg befolyásos, pénzes ember lenni.
2017. febr. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!