Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik kényszerkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik kényszerkapcsolatban vannak, hogyan tudnak beletörődni, hogy nincs szép/csinos barátnőjük?

Figyelt kérdés
Előre jelzem, senkit nem akarok megsérteni, de polkorrektebb módon nem fogalmazhatom meg a kérdést, mert akkor nem értenétek mire gondolok. Szóval nem hiszem el, hogy azok a köpcös/sovány/alacsony pasik - akik "szerencsésebbek" voltak a társkeresésben és legalább lett valakijük - a molett +70-80 kilós, trampli barátnőjük iránt tényleg olyan vonzalmat éreznek, mint ahogy a fb-s szelfiken vagy sétálgatás közben kimutatják. Láttam már néhány olyan durván hízott vagy cingár pasit romantikázni a szintén "erős csontozatú", rövid/"konyhás néni stílusban levágott" hajú, finoman szólva sem nőies barátnőjével és ilyenkor komolyan nem hiszem el, hogy ezek igazi szexuális vonzalmon alapuló mélyről jövő érzések. Szerintem nagyon sok elkeseredett férfi, aki nagy nehezen szerez magának egy stabil kapcsolatra barátnőt, utána annyira kompromisszum kényszeres lesz, hogy tudat alatt a végletekig képes leadni az igényeit és átértékeli a "szépség" fogalmát. Kövezzetek meg, de ez szerintem az igénytelenségnek és gyenge jellemnek egy különös egyvelege. Az ilyen kapcsolatokból lesznek meg majd 15-20 év múlva a válások és az elhidegülések. Persze tudom, hogy az ember társas lény és mindenkinek meg kell találnia a párját, de én legyek bármennyire vékony és alacsony - főleg, hogy jóképű is vagyok - sosem lennék képes olyan lányhoz vonzódni, aki nem mozgatja meg a szexuális fantáziámat és nem érzem benne az igazi finom nőiességet. Márpedig minden tisztelet mellet, a fentebb említett nők (gondolom mostanra elképzeltétek azt a kategóriát) semmi nőiesség sincs. Szóval tényleg nem értem, hogy sok férfi miért gondolkozik így.

2017. febr. 12. 15:20
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
12%

Ha szrás után nem mosol kezet az nem látszik rajtad, ha papírt használtál. A kövérség viszont látszik. :D

30/f

2017. febr. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
89%
Szóval ha nem látszik hogy nem mos kezet az rendben van és nem igénytelenség, hogy úgy nyúl az ételhez, úgy vágja a húst az ebédhez, stb? :D
2017. febr. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
79%

#26, nem az a felszínesség, hogy a külső IS fontos. Nyilvánvaló, hogy elsősorban olyanokkal jönnek össze az emberek, akik külsőre is tetszenek nekik.


Az a felszínesség, hogy a kérdező a szerinte előnytelen külsejű emberekre úgy gondol, mint akik csak érdekkapcsolatra jók, mert NEKI nem tetszenek, ergo akkor az illető a saját párjának sem tetszik, csak kényszerből vannak vele. És nem érti meg, hogy még ha valaki nem is olyan előnyös külsejű, de a személyisége igenis lehet annyira tündöklő, hogy a másiknak valóbban "megszépüljön".


Ezt hangoztatja, hogy ha a másik külseje nem 100%-ig jó (vagy ha nem is 100, de akkor van egy bizonyos alsó határ), akkor már nem is lehet vonzalom, nem is tudja az illető kielégíteni a párját a "nem megfelelő" külső miatt, és ignorálja a tényt, hogy a személyiség igenis hatalmas mértékben hozzájárul a vonzalomhoz. Bizonyos esetekben 100%-ig a személyiség a mérvadó.


Pl gondolj azokra a nőkre, aki rákosok, ezért kihullik a hajuk, sápadtak, soványak. Őket mégis szereti valaki.

Vagy azok a nők, akiknek le kellett vetetni az egyik (vagy mindkét) mellüket - a férfi valószínűleg nem a legelső randin tudja meg, hanem amikor már kicsit kialakult a bizalom, de akkor is van választási lehetősége, hogy a nőt elfogadja így, hogy nem felel meg a "szépségideálnak", és mégis képes vele szeretkezni, vonzódni hozzá.

Ugyanez igaz a pocakos férfiakra. Vannak olyan pasik, akik nem felelnek meg a mai, nagydarab, izmos ideálnak, hanem vékonyak és izomtalanok, mégis képesek őket is szeretni a nők - a személyiségük miatt.

Vagy az ekcémás emberek, ők is szintén találnak párt maguknak, annak ellenére, hogy nagyon problémás lehet a bőrük, meg emiatt sok sérelem is éri őket általában, pl "ragyásnak" csúfolják őket stb, mégsem egy taszító ok igazából. Ha próbál ellene tenni, akkor nem igénytelen és nem ok arra, hogy lenézzék őt.


A kérdező lát egy párt az utcán, de fogalma sincsen, hogy az adott nő éppen azért testes, mert ilyen az alkata, és akármit próbál tenni, nem akarnak lemenni a kilók - igenis vannak ilyen típusok. Vagy az adott hölgy lehet akár szülés után is, vagy éppen pajzsmirigy beteg, vagy az is lehet, hogy éppen egy baleseten van túl, és meghízott a lábadozás alatt. (6 éve volt anyukámlábában trombózis, és 2 hétig feküdnie kellett/felrakott lábakkal ülni, és NAGYON mérsékelten mozogni 2-3 hónapig. Nem evett többet, mint amúgy, mégis felment rá vagy 10 kiló a mozgáshiány miatt - amiről nem tehetett nyilván.)

2017. febr. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
84%
Na de miért csak a nőkről beszélünk? Ezek szerint minden olyan pasi mellett csak kényszerből vannak, aki nem szexi és jóképű.
2017. febr. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
2%

"Na de miért csak a nőkről beszélünk? Ezek szerint minden olyan pasi mellett csak kényszerből vannak, aki nem szexi és jóképű."


Hol láttál te olyan nem jóképű férfiakat, akik nőkkel vannak? Én nem tudok ilyesmiről... Akkor nekem is lenne barátnőm.

2017. febr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
85%
#35 És szerinted ez az önsajnáltatás majd vonzó lesz? Ha rondának látod magad akkor ne csodálkozz, hogy senki se látja benned a szépet.
2017. febr. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
74%

"mindenkinek meg kell találnia a párját,"

Ezen milyen gyorsan átlépett mindenki. Miért is? Miért KELL párt találni? Elképesztően szánalmasnak tartom az ilyeneket, akiknek csak azért kell a kapcsolat, hogy legyen. Azt meg aztán végképp nem értem, hogy aki mégis belemegy egy ilyen eleve rossz kapcsolatba, az utána milyen jogon nyíg, hogy szar az élet? Ő választotta, senki nem kényszerítette.

2017. febr. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
88%

"Ha szrás után nem mosol kezet az nem látszik rajtad, ha papírt használtál. A kövérség viszont látszik. :D

30/f"


Ezt majd akkor olyan büszkén hangoztasd, amikor E. coli fertőzéssel trónolsz a vécén, mert a bombanőd nem mosott kezet kajakészítés előtt. ;) Vagy, amikor majd telepisálja a vécéülőkét. Hú, de igényes az ilyen... :D Sok boldogságot az ilyen kapcsolathoz...

2017. febr. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
0%
nőként se jó
2017. febr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, linkelnél szép lányt? Nem kötözködésből kérdezem, én még látok is realitást a kérdésedben, de most már kíváncsi vagyok.
2017. febr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!