Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik kényszerkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik kényszerkapcsolatban vannak, hogyan tudnak beletörődni, hogy nincs szép/csinos barátnőjük?

Figyelt kérdés
Előre jelzem, senkit nem akarok megsérteni, de polkorrektebb módon nem fogalmazhatom meg a kérdést, mert akkor nem értenétek mire gondolok. Szóval nem hiszem el, hogy azok a köpcös/sovány/alacsony pasik - akik "szerencsésebbek" voltak a társkeresésben és legalább lett valakijük - a molett +70-80 kilós, trampli barátnőjük iránt tényleg olyan vonzalmat éreznek, mint ahogy a fb-s szelfiken vagy sétálgatás közben kimutatják. Láttam már néhány olyan durván hízott vagy cingár pasit romantikázni a szintén "erős csontozatú", rövid/"konyhás néni stílusban levágott" hajú, finoman szólva sem nőies barátnőjével és ilyenkor komolyan nem hiszem el, hogy ezek igazi szexuális vonzalmon alapuló mélyről jövő érzések. Szerintem nagyon sok elkeseredett férfi, aki nagy nehezen szerez magának egy stabil kapcsolatra barátnőt, utána annyira kompromisszum kényszeres lesz, hogy tudat alatt a végletekig képes leadni az igényeit és átértékeli a "szépség" fogalmát. Kövezzetek meg, de ez szerintem az igénytelenségnek és gyenge jellemnek egy különös egyvelege. Az ilyen kapcsolatokból lesznek meg majd 15-20 év múlva a válások és az elhidegülések. Persze tudom, hogy az ember társas lény és mindenkinek meg kell találnia a párját, de én legyek bármennyire vékony és alacsony - főleg, hogy jóképű is vagyok - sosem lennék képes olyan lányhoz vonzódni, aki nem mozgatja meg a szexuális fantáziámat és nem érzem benne az igazi finom nőiességet. Márpedig minden tisztelet mellet, a fentebb említett nők (gondolom mostanra elképzeltétek azt a kategóriát) semmi nőiesség sincs. Szóval tényleg nem értem, hogy sok férfi miért gondolkozik így.

2017. febr. 12. 15:20
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
98%

"Szóval nem hiszem el, hogy azok a köpcös/sovány/alacsony pasik"


Aham, akkor most gondolj bele, hogy ők mennyire vonzóak, és mennyire áll velük szóba egy topmodell kinézetű csaj.

Ez most a te gondolatmeneted folytatása volt.


Az igénytelen, gyenge jellem pedig te vagy.

15-20 év múlva a pasi ugye marad olyan, mint előtte?

Egyszerű vagy kérdező, mint a faék, nincs is kedvem ehhez a kérdéshez többet írni.

2017. febr. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
98%

Tehát akkor a mai bölcsesség:


"Azok a férfiak, akiknek molett párjuk van, kényszerkapcsolatban élnek".


Hölgyeim és Uraim, ma is tanultunk valamit.:)

2017. febr. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
97%
22-es igen, és általában ezeket a nagy világmegváltó bölcseleteket olyanok mondják, akiknek semmi tapasztalatuk nincs párkapcsolati téren. :D
2017. febr. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
95%

Annyira jóképű nem lehetsz, különben lenne párod, de gondolom nincs egy jó ideje.

Vagy ha mégis az vagy hiába, ha olyan vagy belül mint a rohadt alma.

De köszi amúgy, a maradék kedvem is elvetted a párkapcsolatoktól, ismerkedésektől csak azért mert 70 kg felett vagyok egy kicsivel.

2017. febr. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
32%

A kérdésedből azt szűröm le, hogy ez a megfigyeléseiden alapul, nem állítod, hogy végig figyelemmel kísértél egy ilyen kapcsolatot is. A kérdésedből az jön le, hogy látsz ilyeneket az utcán és feltételezed, hogy így jöttek össze. Tudjuk mindanyian, hogy párkapcsolatban a felek hajlamosak szétcsúszni, elkényelmesedni. Tehát, előfordulhat, hogy vékonyabbak voltak a nők amikor összejöttek a párjukkal. Az hogy együtt láttad őket vidáman sétálni, lehet azért van, mert mire a súlyfelesleg jött addigra már letettek a felek egyet s mást az asztalra, így a külső annyira már nem dominál. Szerintem pontosíts, mert a morcos emberek cafatokra fognak szaggatni.

30/f

2017. febr. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
34%

Egy kérdést feltennék a válaszolóktól! Miért felszínes dolog az, ha valakinek számít a külső? Attól szép és jó egy párkapcsolat, ha egy embernek olyan párja van, akinek kívűl belül tetszik az illető.

Írta valaki azt, hogy a szexuális vonzalom nem csak külsőből áll. Ezzel egyetértek, mert a szexualitás úgy a legjobb, hogyha nem csak lefekszünk az illetővel, hanem szeretjük is mellé és ebből lesz a szeretkezés. De számomra és a kérdezőnek számít a külső IS, amit én nem érzek felszíneségnek, mert hiába olyan a lány személyisége ami nekem bejönne, de ha nem tetszik akkor nem jönnék vele össze, csak barátilag beszélgetnék vele. Ezzel magamnak is meg neki is jót tennék, mivel szeretném azt, ha olyan férfival lenne együtt akinek nagyon tetszik. Ettől én nem szeretném megfosztani.

2017. febr. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
97%
Nem az a baj, ha számít a külső hanem az hogy a kérdező lehúzza a molett nőket és feltételezi, hogy egy ilyen nővel csakis kényszerből lehet együtt valaki.
2017. febr. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
0%

#23 Honnan veszed ezt a marhaságot amit írtál? Ez nem bölcsesség, sajnos sok ilyen van.

#24 Ja mert, ha valaki jóképű automatikusan van kapcsolata... Én is már egy jó pár embertől megkaptam, hogy jóképű vagyok, de már jó ideje nincs kapcsolatom, mert nem szeretnék bárkivel összejönni. Vagy jobb fűvel fával?

2017. febr. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
18%
#27 De a kövérség ellen lehet valamit tenni. Vannak szép molett lányok is, de némelyikük tényleg nagyon igénytelen.
2017. febr. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
97%
Az igénytelenség más igen, de ehhez nem kell kövérnek lenni, sportos külsejű közt is van igénytelen, mert wc után nem mos kezet... múltkor volt jöttem ki a wcből, kijött egy jó alkatú sportos lány is, nézte magát a tükörbe, igazgatta a haját, stb majd kiment kézmosás nélkül. Külsőre 10 pontos volt női szemmel is, de hát na. Ez is igénytelenség. Ez is mutatja, hogy nem minden külső. Persze ez más megközelítés igen, de nem csak az lehet igénytelen aki kövér. Lehet a kövér ember legalább kezet most sz__rás után :D
2017. febr. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!