Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak ti hogy viszonyultok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti hogy viszonyultok ismerkedéskor a gyári munkás nőkhöz?

Figyelt kérdés
Most nem azokra gondolok akik iskola mellett dolgoznak gyárakban, vagy csak 1 évig amíg nem felvételiznek egyetemre, vagy egyéb ideiglenes helyzetekre. Hanem azokra akik már 25 év felettiek, leérettségiztek, esetleg csináltak egy két szakmát, de aztán nem jött be nekik az élet, és most fő karrierként gyári munkások. Tehát már nem átmeneti megoldásként gondolnak a munkájukra, hanem beletörődtek hogy ez van.. Hiszen ennyi idősen már kell a biztos pénz a megélhetésre, nem ugrálhatnak, nincs pénzük tanfolyamokra, vagy levelezős egyetemet fizetni, állami meg nem jön szóba mert olyan képességeik nem voltak a középiskola alatt.
2017. febr. 12. 18:19
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

"Egyébként meg addig nem számít a pénz, amíg nem fordulnak komolyra a dolgok. Aztán mindjárt érdekes lesz albérlet kereséskor vagy mondjuk lakáshitel esetében, hogy a nő alig keres és a szülei se tudnak segíteni."


Van lakásom, szóval nem szándékozom albérletet keresni, és hitelt felvenni sem. Ahogy mondtam, már réges régen letettem arról, hogy sok százezres nettó fizetéssel keressek párt (főleg, mert az eddigi párjaim is diplomások voltak mind arcpirítóan alacsony fizetésekkel, megszoktam, hogy egy tanárt, EÜ alkalmazottat, vagy egy átlagos irodai munkát végző ember manapság nem fizetnek meg, ezek pedig klasszikusan női szakmák).


Btw, az egy hit csak, hogy ribinek nézzük a kezdeményezőt.

2017. febr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Persze, biztos van olyan férfi, akinek nem számít, hogy mi a munkám, mennyi a fizum és nem néz ribinek, ha kezdeményezek. Sőt lehet, még olyan is akad, akinek a külső se számít annyira, ha a nő természete megfogja. Nyilván vannak kivételek, csak ritka.
2017. febr. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

@20: jobban végigolvasva amit írsz, tele vagy komplexusokkal a fizetésed miatt, azt gondolod, hogy az emberek erre vadásznak. Tudod, Mo-n a férfiak jó része is piszkosul kevés pénzt keres, így aztán fel sem tűnik, hogy a nőnek is alacsony a bére, sokkal inkább az szokott lenni, hogy sandán néznek valakire sokat keres, mert sokak szerint ennyi pénzt csak maffiózók meg politikusok keresnek meg.


Erre jön az, hogy kezdeményezni sem szabad, mert akkor ribinek néznek, meg megijednek, etc. Ezek mindegyike prekoncepció.


Megkérdezhetem, hogy pontosan milyen területen dolgozol?


Hidd el, kevesebb prekoncepcióval az ismerkedés terén sokkal könnyebb találni valakit!

2017. febr. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem, a külső például számít (nem mondom, hogy legyen a nő topmodell, én sem vagyok férfiben az, de azért valami vonzó legyen benne, találjam érdekesnek)-


Az is számít, hogy milyen a beszélőkéje, hogy egy hullámhosszon vagyunk e, hogy van e közös téma, közös érdeklődés.


Az is számít, hogy legyen munkája, hogy alapjában véve ne legyen a kapcsolat annyira egyoldalú, hogy egy colát is csak akkor tud megvenni, ha tőlem kér pénzt. Ehhez mondjuk egy nettó 100-120 ezer forint fizetés jól jön, de ennyit egy diplomás ember azért meg szokott keresni, ez tényleg nem komoly összeg még a minimálbérhez viszonyítva sem.


Ennek ellenére egy kapcsolatom sem azért ért véget, mert pl munkanélküli lett a párom, vagy mert nem tudtunk olyasmit megengedni magunknak, ami simán ment volna, ha csak fele annyit keresett volna, mint én.



Jah... És elmúltam 35, nem vagyok már gyerek, az engem érdeklő nők nagy része kapcsolatban van, sokszor házas, szóval nem veszem rossz néven, ha van egyértelmű jel érdeklődés esetén, hogy szingli, hogy nyithatok felé. Nem gondolom, hogy ribiség elhívni a férfit egy kávéra, ha érdekled, akkor úgyis átveszi a kezdeményezést.



Hogy ezzel valami ritka UFO lennék? Nehogy már...

2017. febr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Munkás családból származom. Estin szereztem 2 diplomát. Átlag felett keresek. Volt páromnak nincs diplomája. Egy idő után kényelmetlenül éreztem magam mellette, nem csak amiatt mivel természetesnek vette, hogy eltartom. A családom, rokonságom egy részétől is rendszeresen kaptam kellemetlen megjegyzéseket. Ha valaki kimászik egy anyagi és szellemi színvonalból, nem vágyik vissza. Aki pedig aranykanállal a szájában született, jobban teszi ha nem köpi ki.
2017. febr. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

23-as: persze, hogy megkérdezheted. Közalkalmazott vagyok, úgyhogy nem multinál dolgozom.


Nyilván tudok venni a randin fagyit meg még mozijegyet is, nem erről van szó. De sajnos hiába tagadjuk, Magyarországon (de lehet máshol is), nagyon nem mindegy, hogy milyen az ember anyagi háttere. Általában elveszik a fentebb vázolt rémronda 200 kilós büdös szájút is, ha van neki háza meg egy gazdag papája, aki néha kisegíti őket. Aztán lehet, hogy nézegetik mellőle a jobb nőket, vagy meg is csalják, de ott nem hagyják a tutit. Rengeteg ilyen van. Persze fordított esetben is, ahol meg a férfi pénzére mennek. Sok pocakos, kopasz 50-60 évest látok fiatal csajjal.


De hogy ne kanyarodjak el (annyira) a tárgytól: semmiképp se konkrétan a gyári munka mint tevékenység a kapcsolatok akadálya

2017. febr. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
A munkája nem befolyásol semmit se. Ellenben ha ilyen beletorodom típus az nem az esetem.
2017. febr. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 nyitott fiú ***** válasza:
Én is dolgoztam gyárban -csak megszüntették- a hölgyek? abszolút álltak a lábukon és nagyon jó kapcsolatban voltunk, volt akivel meg nagyon is. Most meg rondavagyok ez a baj nem a gyár basszus F
2017. febr. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
#28-as: nem az a baj, hanem, hogy annyira nem tudsz helyesen írni, hogy érteni lehessen mit mondasz
2017. febr. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 BlackSword ***** válasza:
A munka nem szégyen... A végzettség meg az intelligencia pedig két külön világ... Hidd el, nem ezen múlik...
2017. febr. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!