Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak ti hogy viszonyultok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti hogy viszonyultok ismerkedéskor a gyári munkás nőkhöz?

Figyelt kérdés
Most nem azokra gondolok akik iskola mellett dolgoznak gyárakban, vagy csak 1 évig amíg nem felvételiznek egyetemre, vagy egyéb ideiglenes helyzetekre. Hanem azokra akik már 25 év felettiek, leérettségiztek, esetleg csináltak egy két szakmát, de aztán nem jött be nekik az élet, és most fő karrierként gyári munkások. Tehát már nem átmeneti megoldásként gondolnak a munkájukra, hanem beletörődtek hogy ez van.. Hiszen ennyi idősen már kell a biztos pénz a megélhetésre, nem ugrálhatnak, nincs pénzük tanfolyamokra, vagy levelezős egyetemet fizetni, állami meg nem jön szóba mert olyan képességeik nem voltak a középiskola alatt.
2017. febr. 12. 18:19
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
22-es szerintem a legnagyobb bajod az, hogy akkor se hiszed el, hogy valakit érdekelsz, ha kerek perec megmondja... Nálad inkább pszichikai gát van, nem pedig anyagi.
2017. febr. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
31-es: ezt próbáltam neki én is elmagyarázni, de a becsípődéseket nehéz érvekkel "támadni"
2017. febr. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Van egy bizonyos szint, amivel nem lehet már mit kezdeni... Ha elhívnád egy randira, hogy igyatok meg valamit, vagy éppen egyetek egy sütit, akkor még fel is lenne háborodva szerintem, hogy csak meg akarod fektetni. :D
2017. febr. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!