Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találjon egy olyan 33...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjon egy olyan 33 éves férfi magának aki aranyos megacuki Petike a nők számára? Óvónők tanítónők ilyen férfira vágynak, náluk érdemes próbálkozni?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy tudnék ezen változtatni de minden nő ilyen aranyos cuki Petikének tart. Létezik olyan nő aki az ilyen típusú pasihoz vonzódik?
2017. febr. 15. 13:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
83%
Harminc felett vagyok bőven és tanár néni. És nem jönnek be az ilyen pasik, csak arra vágyom, hogy egy kőkemény férfi beledöngöljön a matracba esténként. Bocs, de ez nagyon nem életkor vagy munkahely függő.
2017. febr. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én a páromat aranyos, megacuki Danikának tartom. :D De rajtam kívül kábéra senki, úgyhogy nem az a típus mint te, nem tudok tippet adni.
2017. febr. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!