Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Budapesten sokezres külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten sokezres külföldi férfi populáció van akik a fiatal magyar lányokat vadásszák, ez férfitöbbletet okoz és emiatt nehéz barátnőt találni. Ez most komoly?

Figyelt kérdés
Azt hiszem itt olvastam már több helyen, de nem tudom hogy ennek most tényleg van valóságalapja vagy valaki csak elkeseredésében írta? És a megyeszékhelyekre ez nem vonatkozik?
2017. febr. 15. 21:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
94%
Pesten élek, huszonéves lány vagyok, és idáig egyetlen egy külföldivel beszélgettem, ő is csaj volt. Ha van is itt sokezres külföldi férfi populáció, akkor vagy engem kerülnek, vagy a föld alatti barlangjaikban rejtőznek. Vagy csak kamu az egész. Én utóbbira szavazok.
2017. febr. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!