Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cukii, aranyos, őszinte, normális, kommunikálni tudó,24/28 éves fiúk/férfiak;vannak fent a moly-on?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül társ-keresésre,de ki tudjaa... ;) :D
2017. febr. 17. 22:34
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Nem értem, miért kell ilyen ellenszenvesen és lekezelően/komolytalanul hozzá állni!??

Beszélgetek ott emberekkel, hímneműekkel is, de vagy " kicsik " vagy idősebbek! Tudom, hogy divat az apakomplexus..de nem élnek vele!

2017. febr. 17. 23:25
 12/32 anonim ***** válasza:
52%
Van ott ismerkedős topic de sosem értettem, miért akar ott bárki ismerkedni. Attól, h vki félévente elolvas egy könyvet és akár kritikát is ír/beszélget róla, nem lesz cuki, aranyos, v őszinte. "Jajj, elolvastam a sötét édent, ez a világ legjobb társadalomkritikája! Mocskos kis komformista denevérképűek, ..."
2017. febr. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 Noblesse Oblige ***** válasza:

Vannak... csak rendszerint párkapcsolatban élnek. :D

Amúgy nagyobb szerencséd lehet, a levelezőtárs topicban. A legtöbben ott tinik, van kisgyerekes anyukák, de néha vannak pont a te korosztályodból férfiak is.

Meg az olyan könyveknél érdemes keresni, ami sci-fi, steampunk vonalon megy. Ott szoktam sok hasonló korú férfival levelezni.

2017. febr. 18. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Velem levelezhetsz, ha megtalálsz ott :)
2017. febr. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

#12! Aki molyon aktív, nem fél év / 1 könyv a rekord. Jó dolog olyan emberekkel beszélni, akikkel van egy közös hobbi ...

#13! Köszi! :D igaziból csak simán csevegni szoktam.. Sem a levelező opciót nem használom.. az ismerkedősről pedig, azt sem tudtam, hogy van. De nem is feltétlenül férjet keresek! (..) és igen, aki nem 20 alatt vagy 40 felett van, foglalt / meleg/ inkább elmegy haverozni, és kikopik onnan. (kár).

#14! Hát így minden nélkül, valóban nehéz lenne.. :D

2017. febr. 19. 19:24
 16/32 A kérdező kommentje:
#14! Te priviztél ?? :D
2017. febr. 24. 17:17
 17/32 anonim ***** válasza:
Biztos ő is írt.
2017. febr. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Miért Te nem Ő vagy ?? :D
2017. febr. 24. 18:48
 19/32 anonim ***** válasza:
Ki tudja.. A 14-est kérdezted, erre a 17-es válaszolt.
2017. febr. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Vannak, de a moly társkereső, hanem könyves közösségi oldal. Ne várd, hogy valaki rád fog írni azért, mert ő őszinte és komminikatív. Lehet ismeretségeket kezdeményezni hozzászólásokkal, figyelésekkel.

El lehet menni molytalikra (közösségi találkozó, csak ez a neve).

2017. márc. 30. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!