Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cukii, aranyos, őszinte, normális, kommunikálni tudó,24/28 éves fiúk/férfiak;vannak fent a moly-on?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül társ-keresésre,de ki tudjaa... ;) :D
2017. febr. 17. 22:34
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

Teljesen tisztában vagyok ezzel. :D sokan arra hivatkoznak, hogy nincs elég szókincsük, nem tudják mit is kell mondani.. Stb.. Azt merészeltem gondolni, hogyha molyon vannak egyedülálló Férfiak és szeretnek olvasni, akkor azért a szókincs megvan. A közös hobbi - érdeklődési kör akár. Elég sok minden kiderül ott. Nem értettem, hogy az " ottani pasik, miért nem vagányabbak kicsit." Illetve, hogy miért ilyen a szórás.. Kb; 23 alatt és 40 körüliek.. 24-28- 30- asok, ritkábban fordulnak meg.

Nem Te írtál, a másikhoz is ?? :D Semmi, Szürke árnyalatok / Lakatos Levente és társai... Most valahogy a háborús regények vonzanak, egyébként is. De szenny nem kerül a szemem elé. :D

2017. márc. 31. 18:30
 22/32 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen másikról beszélsz. :) Különben érdemes megpróbálnod a levelező zónát, szókincs fejleszthető olvasással, ez a pont meg molyoknak könnyen teljesíthető (szerintem).

Ez a szókincs dolog amúgy azért vicces, mert én ezt akkor szoktam felhozni, ha angolul beszélgetek, illetve inkább régebben. Mostanában inkább a rossz angol nyelvtanomra hivatkozok, de azért beszélek.

[link]

Egyébként pont van egy tag a zónában, aki a kiírásodnak megfelelő személyekkel szeretne levelezni. Remélem, segítettem.


üdv, szép napot! Jó molyolást és válaszkeresést!


(a nevem titok, de ha felismered a stílusom, az sosem baj)

2017. ápr. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

Azt hittem, innen a #16. szintén Te vagy, még a százalék is annyi;

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Köszi! :) szét néztem már ott, akkor éppen; 14- év körüliek uralták a zónát. Illetve elvétve, idegen nyelvű levelező partnert kerestek. Esetleg, sorolták a diplomákat,ilyen - olyan képzettségüket, majd oda biggyesztették a végére, hogy " hasonló intellektusú embert keresnek ". Na, hát az ilyen képzett, stb.. emberkéknez, én nagyon butának érzem magam. :( :/

Szét nézek majd újra, esetleg írok én egy karcot. Hátha emberemre ' akadok... :D

Áhh, nem hiszem, hogy meg tudnálak találni. Viszont; Próba! Szerencse! ;)

2017. ápr. 1. 11:15
 24/32 A kérdező kommentje:

* szétnéztem,odabiggyesztették.

Elnézést.

2017. ápr. 1. 11:17
 25/32 anonim ***** válasza:
Ja, igen. Az én vagyok. Csak én úgy emlékeztem, hogy az a kérdés is ez.
2017. ápr. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Áhhá.. :D tudtam én!
2017. ápr. 1. 12:11
 27/32 anonim ***** válasza:
Én ismerkedtem ilyen sráccal molyon, mondjuk nem lett semmi belőle, de vannak :)
2017. júl. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Február óta még mindig nem találtál?

Ilyen kevesen lennénk molyosok?

2017. júl. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

Nem kifejezett kapcsolatot szeretnék. :) Beszélgetni a korombeliekkel.Inkább a másik nemből ennyi.:D

Egyébként van már ott köröm.

2017. júl. 27. 00:10
 30/32 anonim ***** válasza:

Mi az a moly? Gondolom nem az a lepke, ami beköltözik a ruhásszekrénybe és szépen lassan minden ruha szita szerűen lyukassá változik.

Nem vagyok 24 éves, sem 28, és még csak közötte sem vagyok, de nincs kivel beszélgetnem. Ha 27-30 éves intelligens, művelt nők nem kifogásoltak bennem semmit, akkor szerintem te sem fogsz.

Mellesleg a "kommunikálni tudó" kifejezésre kaptam fel a fejem. Nekem is nagyon nagyon fontos ez a tulajdonság.

2017. júl. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!