Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pénzért bármilyen jó külsejű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénzért bármilyen jó külsejű nőt megkaphatsz, mindegy hogy nézel ki. Csórón nincs olyan csúnya nő, akit megkaphatsz, mindegy hogy nézel ki?

Figyelt kérdés

2017. febr. 22. 21:36
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
76%
Ja és azért a pro...sti példa, mert mint tudjuk pénzért csak őket tudod megvenni, egy normális nőt nem!:)
2017. febr. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

Voltam halál csóró pasival. Nem zavart volna, h nem lett volna agyilag is kissé gázos. (Meglátszott az az alig nyolc általános plusz befejezetlen szakma sajnos.)

És valószínűleg a te agyaddal is gond van, úgyhogy ne reménykedj nem kellesz senkinek.

2017. febr. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

Utolsó, gondolom valami cigánnyal voltál és a kreol bőr vonzott. Én nem vagyok agyilag gázos, nem csak 8 általánosom van, de idegen nyelvet is tudok, de nem csak ez határozza meg valakinél, hogy csóró vagy nem.


Elmondom, hogy nagyon sok olyan nővel randiztam már, akik nagyon gazdag családból valók és mindegyiknél onnantól jöttek a problémák, hogy rájöttek, hogy csóró vagyok. Mert nem úgy mentem oda hozzájuk, hogy "Szia, xy vagyok aki csóró, ismerkedünk?" és az ismerkedés során derült ki, hogy hoppá, nincs diplomám, hoppá, nem vagyok pénzes, hoppá, kocsim sincs, hoppá... és igen, ezt több éves tapasztalat alapján szűrtem le.

2017. febr. 22. 23:17
 14/31 anonim ***** válasza:

Meg kell a gazdagokat is érteni ám. Hozzászoktak egy életszínvonalhoz,és nagyon nehéz azt mondani, hogy oké, hát 5 másodperc alatt leadom, nem fogom bánni,hiányozni se fog, ha nem tudok elmenni minden héten étterembe,nyaralni, a kedvenc drága csokim stb... Van akinek megy, de sztem érthető. Pont úgy ahogy a nagy többség is azért ha nagyobb pénzhez jut, és előtte az átlag közé tartozott,meglepődik, hogy hopp, és lehet az összeset elveri stb...


A csórósg nem egyenlő a 8 általánossal,és a kreol bőrrel.Persze a 8 általnos von maga után rendszerint valamit.De a hozzászóló rendes volt, hogy nem ítélkezett és megadta neki a lehetőséget.Még mindig jobb hozzáállás, mint a sok pasi akik azt mondják, hogy én csak diplomás nővel kezdek,mert nekem is diplomám van, ha érettségije van az kevés lesz,mert szte nem elég intelligens.


Minek mész fel a rosszlanyokra?? Látod ezen témázol, de ne csodálkozz, ha oda jársz,és ebből vonond le a következtetéseket. Mondom majd hogy nem ebből.9-es vok.

2017. febr. 23. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

Nem érdekel, mihez szoktak hozzá, kifogás mindig van, a gazdagnál az, hogy hozzászokott a luxushoz, a középosztálynál az, hogy a saját szintje alatt nem kell neki senki, a csórónál meg az, hogy mivel ő csóró neki gazdag pasi kell.


Rasszista sem vagyok, csak a szándékos szurkálódásra válaszoltam, ilyen stílusban, amit a 12-es írt csak ezt tudom elképzelni, hogy összejött valami menő cigánygyerekkel vagy valami testépítő közmunkással és rájött, hogy mégsem pálya.


Ha te intelligens vagy, nem az az első, amit leveszel egy másik emberről, hogy mennyire intelligens?


És ha nem tűnt volna fel, én is céloztam rá, hogy nem egyenlő a csóróság az iskolai végzettséggel.


Az, hogy a másik legyen művelt (nem diplomás, az csak egy papír) teljesen reális elvárás lehet egy kapcsolatban. De a diplomát, mint papírt általában pont a pénzvadász lányok szokták kikötni és megmagyarázzák olyan szánalmas dumával, hogy neki a diploma azért fontos, mert az életszemléletük más, meg mégis kitartóak voltak, elvégezték, közben meg a jó fizetés fog a szemük előtt lebegni, nem pedig az, hogy milyen jó lesz egy romantikus séta közben, történelmi, irodalmi, filozófiai vagy éppen tudományos témákról beszélgetni a partnerükkel.


Már az elittárs sem úgy hirdeti magát, mint az elején, hogy a diplomások társkeresője. Mert rájöttek ők is - amellett, hogy óriási marketingfiaskó volt -, hogy nem a diploma teszi az embert emberré.


A rosszlányokra azért megyek fel, mert próbálok szembesülni a jövőmmel, nem rendeltem még onnan lányt, de tisztában vagyok azzal, hogy csóró férfiként nem rúgok labdába egy nőnél sem.

2017. febr. 23. 06:04
 16/31 anonim ***** válasza:

hülyeség


24F

2017. febr. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Majdnem igaz, de csórón is lehet nőd, ha nagyon jól nézel ki.
2017. febr. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
14-es vagyok.Nem beszóltam neked,ne sértődj meg,légyszi.Neked is van kifogásod mindenkinek van.
2017. febr. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Azt írod, ha intelligens vagy, nem azt veszed észre a másikról, hogy mennyire intelligens? Bizony ez így van, és te nem vagy az a hozzászólásaid alapján, tehát nem értem mire vered magad. A rugalmas, nyitott gondolkodás ugyanis része az intelligenciának, te pedig elvakultan hajtogatod az ostobaságaidat. Intelligens ember nem is hajtogatja hogy a diploma csak egy papír, nem azért mert nem léteznek nagyon intelligens emberek papír nélkül, hanem mert intelligens ember tudja hogy bármilyen emelt szintű végzettség egy biankó csekk a mi a jövődet illeti, sosem lehet tudni, melyik "papíroddal" tudsz elhelyezkedni abban az állásban ahol jól érzed magadat és meg tudod alapozni a jövődet.

Intelligens ember csak akkor csóró, ha inkább az álmainak él mint hogy pénzért hajtson (pl inkább marad ápoló, állatkerti gondozó vagy kertész, mert ezekben a munkákban ki tud teljesedni) de épp ezért nem is sírdogál a csórósága miatt, hanem vállalja a következményeket a döntéseiért, ezért aztán össze is jön előbb utóbb egy olyan lánnyal aki ezt észreveszi.

(Tipikusan a nem intelligens emberek hangoztatják, hogy azért nem tanultak mert a papír nem ér semmit.)


25 voltam és udvarolt nekem rövid ideig egy 21 éves, nagyon jóképű srác. (én átlagos vagyok) Nem volt érettségije sem, a postán dolgozott. A tágabb ismeretségi körömbe keveredett be véletlenül, és egyszer segített nekem hazacipelni egy szőnyeget a lakásomba. Mint a radar járt körbe a szeme, tudta, hogy egyedül lakom, mert nálam voltak a házibulik amikre ő nem volt ugyan meghívva, de a jó barátaim között mindig szóbeszéd tárgya volt a főztöm és a jó hangulat. A lakást örököltem. Onnantól hogy feljött hozzám és és tényleg kiderült hogy egyedül lakom ott és nem csak egy panel, nagyon szerelmes lett. Egy-két hétig fűzte az agyam és mivel vonzó srác volt, hízelgett a hiúságomnak, hogy udvarol, de közben éreztem hogy a lakás ebben a döntésében nagyban befolyásolja. Mindig mesélte, hogy milyen rossz neki otthon, alig várja hogy eljöjjön otthonról majd jött a duma hogy ő komoly kapcsolatra vágyik stb. Közben meg nem tudtunk értelmesen elbeszélgetni semmiről, más filmeket néztünk, a közösen nézett filmekről sem lehetett vele beszélgetni, ráadásul -velem együtt, gondolom- mindenki hülye volt aki az érettséginél magasabb szintet ért el mert "széttanulta az agyát". Dobtam, persze igyekezett bennem bűntudatot kelteni, hogy amiatt, merthogy ő szegény meg nincs érettségije és lenézem őt. Nem, amiatt dobtam, mert érzetem, hogy a szemében a lakásom a legnagyobb vonzerő és mert nem tudtunk beszélgetni semmiről.


A volt férjemnek sincs érettségije sem, ács volt és 33 évesen egy db 10 éves autóval rendelkezett össze-vissza, de nagyon jó volt a szakmájában, szerette csinálni, baromi sokat olvasott szabad idejében és közösen építettük fel az életünket. Ő valóban a diploma nélküli intelligens ember mintaképe volt, de az ilyen ritka.


Egy gazdag lány bizalmatlan lesz veled, hogy a pénzére mész, ahogyan egy gazdag fiú is. Téged az intelligenciád, stílusod miatt hajtanak el, ami nem sok van, látom én a kommentjeidből. Nem veszed észre természetesen, hiszem már az is valamennyi intelligenciát feltételez, hogy ezt észrevedd. Szóval mondogasd csak ezt magadnak, hogy minden nő a pénzre megy bla bla. Vagy tegyél érte, ha már olyan okos vagy papír nélkül is, írod hogy beszélsz idegen nyelvet. Nyelvvizsgád van? Tudom, hogy az csak egy papír, de jobb állást kaphatsz vele. :-)

2017. febr. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

"nem érdekel, mihez szoktak hozzá"

Most ezt szívesen véleményezném, de lehet hogy akkor repülnék az oldalról. :D legyen elég annyi, hogy ekkora irgalmatlan marhaságot is rég olvastam. Ha így állsz hozzá valakihez, akkor nem is értem, mit csodálkozol, ha elhajtanak.


Amúgy nekem pl volt nagyon csóró pasim (hófehér bőr, eminens tanuló, azóta már diplomás), és nem a pénz miatt lett vége a kapcsolatnak.

Mondjuk azóta én is azt mondom, hogy csak velem nagyságrendileg hasonló anyagi helyzetben levő pasival kezdenék. Máshogy csak konfliktust szül a pénzkezelés, én meg nem vagyok hajlandó ilyen ökörségek miatt meddő vitákat folytatni látástól vakulásig.

Indokold már meg, hogy az miért lenne jó :D

2017. febr. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!