Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pénzért bármilyen jó külsejű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénzért bármilyen jó külsejű nőt megkaphatsz, mindegy hogy nézel ki. Csórón nincs olyan csúnya nő, akit megkaphatsz, mindegy hogy nézel ki?

Figyelt kérdés

2017. febr. 22. 21:36
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Kérdező, azért a megdönthetetlen bizonyíték nem az amit te tapasztalsz hiszen van rá ellenpélda is amivel te ugye nem foglalkozol.

Egyébként az mutatja a selejtességedet, hogy jössz itt nekem hogy szexelni jó volt a fiúval....hol írtam én olyat, hogy szexeltem vele? Sehol, mert nem tettem. Elmulasztottad a lényeget, a kiscsákó a lakásra volt rákattanva.


Azt sosem mondtam, hogy a hajléktalanoknak is van nője, bár akad egy pár hajléktalan párocska akik a téren szoktak enyelegni, de ők most tényleg nem tartoznak ide.


Azt sem értem, mit jössz itt nekem milliárdosokkal. Ki beszél itt ilyesmiről? Neked csak a csórók léteznek meg a fideszes politikusok?

Normális éltet lehet élni tanárként, jogászként, mérnökként, orvosként, könyvelőként, egy multiciégnél akármiként, soroljam? Nem leszel milliomos, de normális fizetést vihetsz haza. Menjél már a sötét baromságaiddal, hogy csak a milliomos pasik oldalán van nő, azok a nők olyanok is, említésre sem méltók.


Te a saját lúzerségedet próbálod itt kimagyarázni, de nem fog menni. Kezdjél csak azon agyalni az intelligenciáddal, hogy tudod magad tovább képezni és legalább 20-50 százalékkal emelni a fizetésedet....

2017. febr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!