Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pénzért bármilyen jó külsejű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénzért bármilyen jó külsejű nőt megkaphatsz, mindegy hogy nézel ki. Csórón nincs olyan csúnya nő, akit megkaphatsz, mindegy hogy nézel ki?

Figyelt kérdés

2017. febr. 22. 21:36
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Egy gazdagabb csaj nem fogja leadni ő abban nőt fel a gazdagságban.

Ne várd el,hogy leadja az igényeit mert nem fogja se érted se másért.

Tegyél magadért rinyálás helyett,pl ma mit tanultál,hogy jól fizető melód legyen?

Mikor mész nyelvsuliba nyelvet tanulni?

Milyen képzést néztél ki magadnak,hogy később sikeres legyél?

Mi a terved 5 év múlva hova akarsz karrierben fejlődni?

Válaszaid mindent elárulnak.

Aki pénzes az intelligens tudja mit akar,el is éri,siker szemlélettel rendelkezik,eléri amit akar.

És igen vonzó nőknek fogadd el,alfahím aki viszi a nőt,mint az őskorban.

Plusz ha gazdag vagy magaddal is tudsz törődni és igényes is vagy,értsd minőségi ruhák,egy minőségi óra:Audemar Piguet például.

Bömbi vagy Audi,elmehetsz edzeni legjobb kajákat eheted meg fejlődsz mint a gomba,minőségi életed lesz,utazgathatsz.

Ezt a csóró hol teheti meg?

Elviheti a csajt évente egyszer talán étterembe meg a Balatonra itathatja vele a kommersz piákat.

Ezzel szemben mehet Dubaiba Atlantis the Palmba koktélt szürcsölgetve egész éjszakát végig b..szva.

Kicsit jobb az életük a gazdag férfiak mellett.

Döntsd el te melyiket választanád?

Google vagy közmunka?

Érted már?

2017. febr. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
A nők többsége nem Dubaira meg koktélokra és audira vágyik csak egy normális, élhető életre egy intelligens, igyekvő, dolgos férfi oldalán.
2017. febr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Most egy hasonlatot próbáltam felsorakoztatni.

Ez olyan,hogy pár cég rinyál jaj nincs programozó,és amikor benyögtem a bért így jaaaa ennyit nem akarunk fizetni,én meg bevágtam hát munkatárs meg ennyiért nem jön ide dolgozni,max egy 0 km-es.

Amelyik cég megadja a várt bért plusz többet oda mennek a dolgozók.

A lányok ugyanez,nézik ezeket a dolgokat is.

2017. febr. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez igaz, a mondanivalód nagy részével amúgy egyet értek. Inkább csak a példák szélsőségesek.
2017. febr. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Ha a második kijelentésed szerinted igaz, akkor mégis hogy lehet az, hogy a csóró pasik többségének is van barátnője vagy felesége, még egy rakás hajléktalannak is?
2017. febr. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

kiadsam333: Voltál te életedben bármikor is valaha csóró? Ezért jó, mikor névtelen oldalon valaki névvel van, mert látszik mennyire következetlen. Legalább fejtenéd ki az egymondatos válaszod, de nem, te csak odaveted, hogy hülyeség, miközben valószínűleg életedben nem tapasztaltad meg azt, hogy milyen az igazi szegénység.


19-es: A rugalmas és nyitott gondolkodás addig része az intelligenciának, amíg nincsenek nehezen megdönthető bizonyítékok valami mellett (ugyanis mindig csak valami mellett bizonyítunk, valami ellen sosem), miközben az alternatív oldal a fikció kategóriába sorolható.


Ugyanez van az áltudományokkal is.


Meg azért érdekes, hogy a végzettség fontosságát épp egy olyan országban mondod, ahol most 10 embert minimum fel tudnék sorolni, akik a semmiből lettek milliárdosok pár év alatt.


Azért kapcsolatodat illetőleg, látod ez a baj a nőkkel. Kezdhetted volna úgy is, őszintén, hogy nagyon tetszett KÜLSŐRE a nálad fiatalabb srác, ezért szexelni jó volt vele, de már az elején sejtetted (hiszen te intelligens lány vagy), hogy úgysem lesz sok közös téma, a srác meg maximum a kellemest a hasznossal kötötte volna össze.


25-ös: Ezt tudod esetleg valamivel bizonyítani? Én csak azt látom, hogy hajléktalan nő nincs, hajléktalan férfi annál több. És nem csak az 50 fölötti teljesen leépültekre gondolok. Ja, elnézést, már megint általánosítok, ez nem az intelligenciára vall. Van hajléktalan nő is: https://www.youtube.com/watch?v=EpR4NwJdr0E


De még ilyet is ritkán lát az ember, fiatalt meg egyáltalán nem.

2017. febr. 23. 16:28
 27/31 anonim ***** válasza:
Azért van ott ész Kérdező!Te a.mef nem értett zseni kategória vagy.
2017. febr. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
*a meg nem értett
2017. febr. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

"Én csak azt látom, hogy hajléktalan nő nincs, hajléktalan férfi annál több."

Léptél már ki VALAHA a lakásodból? :D

2017. febr. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Csak hogy írjak konkrétumokat:

- van egy idős néni, aki mindig térdelve, a fejét leszegve, egy szó nélkül "kéreget", régen a Petőfi Híd és az ELTE Lágymányosi Campus között láttam sokszor, mostanában a nyugatinál szoktam összefutni vele.

- szintén nyugati: egy néni sokszor ül az aluljáró lépcsőjén egy táblával, hogy mire gyűjt

- Astoria és Kálvin aluljárók: az esetek többségében nagyobb brancs van ott, mindig van köztük 1-2 nő

- Kálvin aluljáró, a Szabó Ervin fele menő kijárat, ott sokszor szokott ücsörögni egy hajléktalan nő

- Podmaniczky utcában a hajléktalanszálló előtt szokott lenni fennforgás bizonyos időpontokban (még nem figyeltem meg, hogy mikor, de ha szeretnéd, akkor majd figyelem és megírom, hogy megnézhesd magadnak), sok nő van köztük

- ugyan nem volt hajléktalan, de a Nyugati sütiárus néni is valamilyen szempontból ide tartozik az én szememben (neki is nyilván világi jó dolga volt, hiszen hát nő :D )

- Kelenföldön is szokott lenni egy nő, ő könnyen felismerhető, imáááád ordítani az emberrel, ha nem kap aprót

Hirtelen ennyi jutott eszembe azokról a helyekről, amerre kb napi szinten járok. Szeretnél még konkrét példákat?

2017. febr. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!