Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt olyanok akik szó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok akik szó szerint undorodnak a volt párjukra nézni? Én ezt kaptam a napokban a volt barátnőmtől,1 évig voltam vele. Pedig ő csalt meg stb. Aztán én. De ő csak az enyémet veszi észre. Jogos?

Figyelt kérdés
2017. febr. 23. 20:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez így nagyon rövid,ahhoz hogy bátran kijelentsük,jogos.
2017. febr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Itt már szerintem semmi jelentősége annak, hogy mi jogos és mi nem az. El kell felejteni a csajszit és továbblépni...
2017. febr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk nem volt megcsalás, sem semmi ilyesmi, aránylag még szépen is váltunk el.


De őszintén megmondva, fogalmam sincs, hogy hogyan jöhettünk össze, így utólag és elborzaszt a gondolat, hogy beengedtem a lakásomba és az ágyamba.


Van ilyen. Ez nem a személyed ellen van, sokkal inkább az akkori saját énünk ellen, szerintem.


Ne vedd magadra!

2017. febr. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én is csak egyetlenegy embert látnék szívesen a múltamból, a többiek semlegesek vagy ellenérzést váltanak ki belőlem.
2017. febr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Most akkor párod vagy barátnöd volt? Tudod nem mindegy. Jo, hogy a házastárs fogalmat nem keverted bele.
2017. febr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetlen egy exemmel vagyok így, de megvan az oka... a vége felé annyira kifordult magából (avagy akkor mutatta meg az igazi énjét), hogy arra nincsenek szavak. Undorítóan viselkedett és beszélt velem (nem, nem volt megcsalás), zaklatta a családomat, a barátaimon keresztül próbált belémrúgni, feltörte az iwiwemet (akkor még az volt a divat x)), e-mailemet... stb. Tehát igen, undorodom tőle.
2017. febr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Egyik exemre se gondolok rossz érzéssel.

2x az én utamat adták ki, 2x szépen elköszöntünk egymástól, kis búslakodással, pityergéssel.

2017. febr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nálam undort mindig jellembéli dolgok cselekedetek váltottak ki. Igen sajnos előfordul ilyen.
2017. febr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha megcsalt, akkor nem is értem, hogy miért veszed még figyelembe a véleményét.


Nem kéne adnod arra, amit ő gondol, csak elkönyvelni, hogy bolond/ostoba/sérült és kész.


Az meg, hogy Te megcsaltad, az csak rólad állít ki bizonyítványt. Mit sem számít, hogy időrendben kinek volt előbb. Te is elkövetted és kész.

2017. febr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Itt is vélhetően jellembéli dolgok vannak, mert ugye mi fizikálisan eléggé bejöttünk egymásnak. De megpróbáltam visszaszerezni, mikor én is őt és ő is megcsalt engem. Csak ő visszament az exéhez.
2017. febr. 23. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!