Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt olyanok akik szó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok akik szó szerint undorodnak a volt párjukra nézni? Én ezt kaptam a napokban a volt barátnőmtől,1 évig voltam vele. Pedig ő csalt meg stb. Aztán én. De ő csak az enyémet veszi észre. Jogos?

Figyelt kérdés
2017. febr. 23. 20:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
En 1 exem irant erzek undort, de fogalmam sincs miert. Az elejen csaltam meg, de arrol tudott. Illetve nem is ot csaltam meg, hanem vele csaltam az akkori baratomat akivel utana is joban maradtam (tini szerelem volt, lehet ezert, nemtudom). De ettol a sractol kiraz a hideg ha csak ra gondolok. Nem is tole undorodom, hanem magamtol, hogy hogy tudtam vele lenni. Pedig nem volt rossz ember. Szerintem se vedd magadra. Neked is biztos van/lesz ilyen
2017. febr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Volt már nekem olyan, hogy tök jó, csinos csaj. Szex. De én annyira kivoltam munka után és fáradt voltam, hogy nem tudtam még újabb meneteket vele tölteni. Ő meg nem hagyott aludni, szexelni akart és óránként felkeltett. Reggel kidobtam, úgy megundorodtam tőle.
2017. febr. 23. 21:09
 13/14 anonim ***** válasza:
Igen, pl. én. Egyrészt azért undorodom tőle, mert egy jellemtelen ember, aki megcsalt az exnőjével, másrészt azért, mert egyszerűen nem tudom, hogy hogy voltam képes egy ilyen külsejű emberrel szexelni.
2017. febr. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Rám a jellemem miatt pikkel az ex, tetszettem neki.
2017. febr. 24. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!