Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehetne ismerkedni, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne ismerkedni, ha a környezetemben szinte nincs is nő?

Figyelt kérdés
Férfias légkörben mozgok. Interneten meg úgy érzem a legtöbb ember nem hasonlít hozzám.
2017. febr. 24. 09:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Elég kevés az info...hány éves vagy, milyen kapcsolatra vágysz, milyen az érdeklődési köröd, milyen nőkkel szeretnél ismerkedni?


Amúgy én is tanácstalan vagyok ilyen téren. A munkahelyemen ugyanazzal a 6 emberrel találkozok minden nap, akiknek az átlag életkora 50. Mellette még hátráltató tényező, hogy egyedül nevelem a fiam, így nem sok lehetőségem van kimozdulni vagy eljárni bárhova. Az internetes ismerkedés pedig már zsákutca és végtelenül meguntam, hogy századszorra futom le ugyanazokat a klisés köröket: "mivel foglalkozol, mi a hobbid, milyen filmeket szeretsz stb" és sosem lesz végül belőle semmi.


Úgyhogy várom én is a javaslatokat :) 28N

2017. febr. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Csatlakozom, férfiként. 24 éves vagyok, munkahelyemen a legfiatalabb nő 29 éves, de ő meg foglalt. Mindenki csak idősebb nála... :)
2017. febr. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Fiatal srác vagyok. Még csak 22.

Tudományos beállítottságú vagyok. Mindent szeretek, amihez ész kell. Embereket is az tudásuk alapján értékelem.

Hasonló gondolkodású nővel szeretnék ismerkedni.

2017. febr. 24. 09:46
 4/11 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Akkor gondolom még egyetemre jársz, vagy annak közelében...ismerkedj ott. Én is tudományos beállítottságú nő vagyok, mellette elég intelligensnek is tartom magam, széles az érdeklődési köröm, sokat olvasok különböző témákban stb. Hidd el, vannak ilyen nők. És nehéz helyzetben is vannak, ugyanis a férfiak nem mindig részesítik előnyben, ha a nő - akár még nála is - tájékozottabb vagy sikeresebb. Tapasztalatból modnom :)
2017. febr. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Elviselni? Mi lehet jobb egy kulturált légkörnél?

Amúgy nincsenek lányok ott. Ezért tettem fel a kérdést.

2017. febr. 24. 09:54
 6/11 anonim ***** válasza:
Gyere ossze utolsóval.😁 Ha nincs senkije
2017. febr. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy érdeklődne irántam...:D
2017. febr. 24. 15:46
 8/11 anonim ***** válasza:
Sose tudni.😊
2017. febr. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én is valahogy így állok.

A tudományok nagyon érdekelnek, képes egy nem tudományos film nézése közben előjönni bennem előjönni egy tudományos kérdés, és legalább akkora elmény egy jó tudományos dokumentumfilm nekem, mint egy jó sima film, emellett meg nagyban motorozom, bringázok nem finoman :) Magas vagyok, nem vagyok elhízva, jóképűnek mondanak, 30 vagyok, még is 0 az igazi siker.

Mert egyszerűen aki nő van a közelemben az már foglalt, ha meg nem, akkor nem tudom meghódítani, mivel undorodom a szerepjátéktól, így a kihaénnem alfahím szerepének eljátszásától is, és nem szeretek nyomulni sem túlságosan, és ezek sajnos a nők 98%-nak meghódítására elengedhetetlenek.

2017. febr. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Biztos van még valami hobbitok,ami átal el lehet menni társaságba,ahol nem csak pasik vannak.Mit tudom én,mint a csajoknak a főzés,es akkor befizetünk egy rövidebb vagy egy pár órás főzőtanfolymara.Vagy bicikilzés,túrázás.Bocs,ha nem tetszik amit írok,de gondolom értitek mire gondolok.
2017. febr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!