Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok az olyan emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az olyan emberekről, akik a társkeresős profiljukban csak idézetekkel dobálóznak és szinte semmit nem árulnak el magukról?

Figyelt kérdés

Férfiként kérdezem, és a magam részéről úgy gondolom, hogy aki komolyan keresi a párját, annak illene legalább néhány mondatot írnia magáról. Aki mindig csak innen-onnan idézget, annak szerintem nincs egy önálló gondolata.


Én elhiszem, hogy az adott idézet(ek) tükrözi(k) az ars poeticáját, a személyiségét, de nekem személy szerint nem lenne kedvem olyan nővel ismerkedni, aki pl. Coelho-idézeteket oszt meg bemutatkozás címszó alatt. Szeretnék az emberről többet megtudni, de pont hogy rejtve marad előttem. Más hogy látja ezt?



2017. febr. 27. 22:15
1 2
 1/12 Diavolino44 ***** válasza:
10%
Ez nem igy megy, a tarskereson a nok az istenek, kb semmit nem kell csinalni, csak feltoteni par fotot es szazaval kapjak a leveleket ha egy fokkal szebb az ordognel. Most szerinted, neki nem tok mindegy mi van az adatlapjan??
2017. febr. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek jelentős része képtelen szöveget értelmezni, szóval tök felesleges BÁRMIT kiírni egy adatlapra.
2017. febr. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nőként mondom, hogy én sem értem. Sem nőén, sem pedig férfién. Sem az idézeteket, sem a youtube linkeket. Ha ffi lennék, akkor nem írnék nekik. Ahogyan nőként sem írok, vagy írok vissza.
2017. febr. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szerintem az ilyen emberek félvállról veszik az ismerkedést, ha nekik a bemutatkozás abból áll, hogy becopy-paste-elnek idézeteket X-től meg Y-tól, és el van intézve. Nem tudna egy ilyen nő megmozgatni, bármennyire is vonzó lenne a fotóin. Aki komolyan ismerkedni akar, az ennél sokkal jobban oda kéne, hogy tegye magát. Bár azért pozitív oldala is van ennek: az illető valószínűleg művelt és olvasott lehet.
2017. febr. 27. 22:38
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem speciel az jobban lelomboz, amikor egy szimpatikusnak kinéző fiatalember olyan nyelvészeti barbarizmusról tesz tanúbizonyságot, hogy sírni támad kedvem, mert még abban sem vagyok biztos, hogy a 8 osztályt elvégezte-e az írása alapján.
2017. febr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Úgyse olvassa el szinte senki, szóval tökmindegy.
2017. febr. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Dongaben ***** válasza:
Igazat adok ebben neked! Mindenki "rejtőzködik" manapság. Az internet nyújtotta ismeretlenségbe burkolózik mindenki. Én ma is jobban szeretek személyesen ismerkedni. Ennél sosem fognak jobbat kitalálni...
2017. febr. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ilyen nőkről azt gondolom hogy nem hozzám valóak. Nem is írok nekik.
2017. febr. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sajnos nagyon nehéz jellemű, legtöbbször rendkívül éretlen 30-as "férfiak" vannak az online társkeresőkön, a női érzelmeket nem értik, lusták is ezzel foglalkozni, kölcsönös szeretettel, csak szupermarketként kezelik a nők érzelemtárát úgy, hogy akármikor és akármennyi vehetnek belőle, sokszor "fizetés", viszonzál nélkül.

Másik szánalmas kategória az, amikor külföldön dolgozó magyar 30-as férfiak reklámozzák magukat az országgal és az anyagi jóléttel, sőt már az első percekben arról beszélnek, ha költözöl hozzájuk Magyaro.-ról, akkor biztos, hogy nem kell majd dolgoznod, ő el fog tartani, de közben érzelmileg annyira éretlen-igénytelen-érdektelen kategória ez, hogy hihetetlen.

2017. febr. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Elég gáz, hogy nem ír magáról semmit. De a nőknek ez is bőven elég társkeresőn.
2017. febr. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!