Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban Jason Statham lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban Jason Statham lehet az a férfi aki minden nőnek bejön?

Figyelt kérdés
Brad Pitre már mondták hogy nem az eseten de olyan nőt még nem találtam aki Jasonre mondta volna hogy nem jön be
2017. márc. 3. 17:45
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Nekem nem. Igazából ő az ideálom teljes ellentettje. Nekem túl nyers, túl "férfias".
2017. márc. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Gőzöm sem volt, hogy ki az a Jason Statham, szóval rákerestem és kösz, de nekem nem kéne...

Nincs haja, ami nálam már eleve azt jelenti, hogy egy tízes skálán maximum 5-ös lehetne. De az arca sem tetszik, olyan átlagos, semmitmondó. Szóval legjobb esetben is egy 3-ast adnék neki. Egyáltalán nem az esetem.

2017. márc. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
Én már számtalanszor leírtam, hogy Jason Statham betörőpofájú, de mindig csak lepontoztak. Te az vagy, aki sokat kérdezi ezt a Stetham-dolgot? Mert valaki itt mindig vele jön, és neki igenis leírtam már, hogy csúnya. Egyszerűen csúnya az arca, az meg hogy mennyire van kigyúrva irreleváns, mert a kapafogadat nem tudod kigyúrni. (ezt csak általánosságban mondtam). És én voltam, aki Brad Pittet is lefikázta.
2017. márc. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

"Brad Pitt-nek volt olyan kora, mikor szexi volt, pl A mexikói, Ocean's Eleven. Ma már eléggé hervadt, csövesnek néz ki. "



BP-ről valóban lehet előnyös fotót csinálni, de alapvetően borzasztóan kockafejű. A másik nagyon kockafejű az George Michael. De ez csak az én ízlésem.

2017. márc. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Kinek mi.

Pitt se jött be soha... öööhmm... nekem ő túl szőke volt mindig is, jaj ne értsetek félre csak alapból a sötétebb hajú pasikra bukom. Na de sose láttam olyan filmet, ahol "beleszerettem volna Pittbe".

A kérdésre válaszolva: Statham (mondjuk sok filmjét nem láttam nem az én stílusom) meg hát a kategóriájában biztos jó pasi, de ő nekem olyan semmilyen. Meg általában a tekintete vagy a mosolya miatt tetszik valami, vagy ha van valami érdekesebb az arcában, vagy a kisugárzása.


(Ja és ez a most elsősorban elnemérhetőszínészekre állt, persze tekintet/mosoly/kisugárzás alapból játszik, de az életben ez összetettebb a dolog, meg kell ismerni a másikat :) )

2017. jún. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
*miatt tetszik valaki - autokorr. (ennyit a tárgyiasításról :D)
2017. jún. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:

Az alkesz nőverő proli kinézet nekem se jön be!


30

2018. jún. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!