Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban Jason Statham lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban Jason Statham lehet az a férfi aki minden nőnek bejön?

Figyelt kérdés
Brad Pitre már mondták hogy nem az eseten de olyan nőt még nem találtam aki Jasonre mondta volna hogy nem jön be
2017. márc. 3. 17:45
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
50%

#9 Én magasabb vagyok nála, szóval nekem alacsony ígyis-úgyis :)

A feje alapból nem helyes, ami nem baj, de mellette tényleg olyan agresszívnak néz ki ami már taszító...

2017. márc. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
32%

#1, #9 Te egy látnok vagy \o/


Egyébként Brad és Jason ugyan olyan magasak.

Régóta mondom egyébként, hogy a nőknek ma már a 180 alatti az eleve kizárt ha férfiről van szó, de senki nem hisz nekem...

2017. márc. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
71%

Egy 170 centis pasi hozzám képest magas!

Szóval ne beszéljetek már zöldségeket. Méghogy nem jönnének össze a nők 180 centi alatti pasival...biztos én nem számítok nőnek.

2017. márc. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
67%
Miért olyan kopasz és rövid hajú? Nekem a hosszúkás hajú, vagy akár rendesen nagyon hosszú hajú férfiak tetszenek nagyon.
2017. márc. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
45%

"Statham 177 centi magas"


Magassarkúban bőven magasabb lennék nála, így nekem alacsony.

2017. márc. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
78%
Ezek a kérdesek tök feleslegesek.. Sosem találsz olyat aki mindenkinek tetszik majd.. többmint 7 milliárdan élünk a földön, mit vársz?? Bagy bajok lennének ha mindenkinek az ugyan olyan tipusú pasik/csajok jönnének be... Ez ugyan olyan, hogyha megkérdeznéd, hogy melyik ferfinek jön be emma watson, vagy natalie portman nem kapnál csak egyhangú választ...
2017. márc. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
78%

Uhh... tudom, hogy nem illik ilyet mondani, de szerintem ő kifejezetten csúnya :/ Kopaszodik, legalább 10 évvel idősebbnek néz ki a koránál, durva a tekintete és kb mint egy alkoholista olyan a kisugárzása. :/

Ha már Jason, akkor inkább Momoa :D

23

2017. márc. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
74%

Nem szeretem a kopasz férfiakat, szóval tiszta lelkiismerettel mondhatom, hogy nem jön be és egyébként is miért hazudnék noname?


Hogy akkor ki jön be?


Norman Reedus, na ő bármikor jöhet! :)

2017. márc. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
66%

Az egy alacsony kis kotsog xD

A Sean C. meg Bud Spencer voltak jocsavok fiatal korukba.

Parom is kb ugy nez ki mint ok anno.

22L

2017. márc. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
64%
Jason jó pasi csak kár hogy kopaszodik ez nem jön be rajta.
2017. márc. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!