Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még olyan férfiak akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan férfiak akik néha ajándékot vásárolnak a barátnőjüknek?

Figyelt kérdés

Nem a Sugar Baby-Sugar Daddy kapcsolatròl van szò.

Nèha ajàndèkot vàsàrol számára, a szürke hétköznapokon vesz egy szál virágot vagy valami apróságot. Ha egy cipőboltban vannak-e barátnőivel és szeretne vásárolni egy pár új cipőt a nő akkor felajánlja úriemberként, hogy megveszi ajándékba. Nem pedig a bolt előtt várja meg a padon, hogy még véletlenül se nyúljon a pénztárcájába. Külön kaszán élő felnőtt emberek kapcsolata ahol a férfi időnként költ a társára ( ez lehet kölcsönös is).


2017. márc. 3. 22:14
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Sajnos az adok-kapok emberi tulajdonság is. Van aki a barátnőjének/feleségének mindent megadna és ennek ellentéte aki milliomosként hetente 4000 forint költőpénzt adott a feleségének. Ez a válaszokból is látszik.
2017. márc. 4. 09:09
 22/26 anonim ***** válasza:

#20:

anyagilag szerencsére nem gond, csak a mentalitás ami fontos ilyen téren...

attól, mert ő nem ad, attól még nekem jól esik ha veszek neki valamit :)

amikor 74 ezret kerestem akkor is volt pénzem édességre és rózsára...csak máshogy kellett még akkor beosztanom...


az egyik exemnél (a pénzéhessé váltnál) konkrétan az volt, hogy "ő soha nem felejt el semmit" ezt hangoztatta, majdnem 2 évig voltunk együtt és mind2x elfelejtette a szülinapom és a névnapom :D

én felköszöntöttem, vettem ajándékot, de biztos hallgathattam volna tőle ha elfelejtem...


majd megpróbálok valami egyensúlyt találni :)


#21-re:

én elég jól keresek, de saját házra gyűjtök, meg nekem is vannak hobbijaim, nem pénzelném csak úgy a barátnőmet...ha annyira szeretné tegyen érte, keressen pénzt, persze ha mondjuk olyan munkája van amit szeret és keveset keres vele, akkor segíteném a hobbijában mondjuk...

meg persze ha terhesen otthon van akkor ugye közös gyerekkel van, nem "élősködik"...

tehát vannak különbséget pénzbeli kérdések között :)

2017. márc. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
én
2017. márc. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Cipőt, ruhát ilyeneket nem vennék neki csak úgy random, de ha előre kinézi akkor ilyen karácsonyi/születésnapi ajándéknak jó lehet. Apróság (csoki, süti hasonlók) ha nem is minden nap, de adott időnként mindkettőnknek jólesik.
2017. márc. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

En szoktam igen.

Sokszor veszek viragot,csokit de ha tetszik neki valami ruba,cipo vagy ekszer van hogy meglepem vele, lehet mondani ,hogy nyalas,papucs vagyok. De szerintem igazabol ez csak torodes es a szeretet kimutatasa egy teren,szeretem latni ahogy orul neki.

2017. márc. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
És te mit adsz cserébe a párodnak?
2017. márc. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!