Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még olyan férfiak akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan férfiak akik néha ajándékot vásárolnak a barátnőjüknek?

Figyelt kérdés

Nem a Sugar Baby-Sugar Daddy kapcsolatròl van szò.

Nèha ajàndèkot vàsàrol számára, a szürke hétköznapokon vesz egy szál virágot vagy valami apróságot. Ha egy cipőboltban vannak-e barátnőivel és szeretne vásárolni egy pár új cipőt a nő akkor felajánlja úriemberként, hogy megveszi ajándékba. Nem pedig a bolt előtt várja meg a padon, hogy még véletlenül se nyúljon a pénztárcájába. Külön kaszán élő felnőtt emberek kapcsolata ahol a férfi időnként költ a társára ( ez lehet kölcsönös is).


2017. márc. 3. 22:14
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
16%
Nálunk mindennaposak az apró ajándékok mind a kettőnk részéről. Párom 40 éves, nem mai huszonéves kis senki.
2017. márc. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
75%

#10! A BF1-et én szakításunk alkalmából kaptam magamtól :D

30/f

2017. márc. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
20%
Én nem szoktam neki venni,van neki fizetése ha kell valami vesz magának.
2017. márc. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 Ypszilon1980 ***** válasza:
66%
Ezt nem értem miért kell megkérdezni. Nem egyértelmű? Egy csoki, virág, vagy valami apróság néha kell, persze nem minden talin. Nálunk ez így van és a barátnőm is sokszor meglep valamivel.
2017. márc. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
engem meg szokott lepni. cipőt nem, de ruhát pl vett már nekem. én is neki. én annak szoktam nagyon örülni, ha valahol eszik valami finomat, vagy kap valami finomat, és hagy belőle nekem is és haza hozza. tudom hogy ő is megenné, ezért örülök ezeknek. :D
2017. márc. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Most totál irigylem azokat, akik azt írták, hogy szoktak kapni a párjuktól apróságokat. :( Cipőnek meg hasonlónak én sem örülnék viszont. Úgy érezném magam, mintha a pasim gyereke lennék, utoljára ugyanis gyerekként kellett cipőt venni nekem. :D
2017. márc. 4. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

téged kerestelek, hogy válaszolj 1 kérdésemre :D


Én majdnem minden találkára vettem az előző barátnőmnek csokit, virágot is kapott volna néha, csak még a családja előtt nem vállalta fel a kapcsolatot, így inkább kerültem, nem akartam otthon kellemetlen helyzetbe hozni, hogy magyarázkodni kelljen honnan van...


Egy másik exemnek egyszer-kétszer fizettem dolgokat pl táskát (nem előre volt egyeztetve, hogy én kifizetem!).

De ő sajnos véleményem szerint eléggé pénzéhes lett idővel.

Konkrétan miután kinyírta az egyik laptopom, úgy voltam vele, hogy akkor most egy ideig kicsit visszaveszek és szó szerint ilyet mondott: "mi az, hogy nem fizeted a reggelimet?".


Te mit gondolsz hol van az a bizonyos határ?

Nem akarom, hogy pénzéhes legyen a másikból, de azt sem akarom, hogy elhanyagolva érezze magát ilyen téren.


(tisztában vagyok, hogy nem mindenki egyforma, meg más-más a fontos mindenki számára)


24F

2017. márc. 4. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
25%
De igen, ez pontosan sugar baby-sugar daddy kapcsolat. Normális férfi nem jön össze olyan nővel, aki elvárja, hogy a pasi ajándékokkal bombázza őt.
2017. márc. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
60%

Apróságokat szoktam kapni. Csokit, üdítőt amit szeretek, hasonlókat, ahol nem a rám költött összeg mértéke, hanem a gesztus a fontos, hogy tudom, tisztában van vele, hogy miket szeretek, és hogy ha csak elugrik boltba, akkor is eszébe jutok. Én ugyanígy veszek neki dolgokat.

De az, hogy kifizesse helyettem a cipőt a boltban? Megalázónak tartanám, ha ott "úriemberkedne" mindenki előtt. Igaz, én huszonéves kis senki vagyok, nem negyvenes vén trotty.

2017. márc. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

17# Te mit gondolsz hol van az a bizonyos határ?

Nem akarom, hogy pénzéhes legyen a másikból, de azt sem akarom, hogy elhanyagolva érezze magát ilyen téren.


V: Azt a bizonyos határt neked kell megszabnod. Mi fér bele számodra és a párod hogyan viselkedik veled. Ha neked nem ad soha és Jól elvagy vele de anyagilag nem teheti meg vannak akkor belefér hogy kifizeted a részét is egy étterembe, kávézóba, a virág, csokoládé, szülinapra - névnapra kisebb ajándék. Ha te is kapsz a párodtól akkor vásárolhatsz nagyobb ajándékokat szülinapra-névnapra, virág, csokoládé vagy úgy spontán felajánlod hogy kifizetsz neki valamit. A kérdésben nem egyetemista kispénzű férfiről van szó.

2017. márc. 4. 09:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!