Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jó ez így, vagy inkább meddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ez így, vagy inkább meddig mehet ez így? 32 éves férfiként, temérkdek csalódás után mindenhová, se barat, se barátnő nélkül (színház, mozi, buli, túra, sport, stb. ) egyedül megyek el:

Figyelt kérdés
Átvertek, megcsaltak, hazudtak nekem a nők. Pótlék voltam. Barátom 2 jó van, mind külföldön élnek. Így ők is kizárva. Heti 1-2 napig depressziós vagyok az albérletben (nem tudok átlag diplomás bérből saját lakást venni soha), kisírom magam (heti 1 nap, nem férfias, de muszáj), többi 6 nap az szinte minimális bánattal és munkával eltelik. Pszichológushoz járok heti 1 szer. Pár százalékot segített. De nőnek többet nem hiszek, 4 csalódás és átverés, megcsalás az már nem véletlen, az már a kegyetlen sors.
2017. márc. 6. 08:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

azért, mert eddig olyanokra bukkantál akik átvertek még nem lesz minden nő ilyen...

persze ez a te döntésed, de szerintem ne add fel :)

megpróbálhatsz a szórakozásokhoz (akár szórakozás közben) partnert találni


24F

2017. márc. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

"Jó ez így, vagy inkább meddig mehet ez így?"


Ennek a kérdésnek így semmi értelme,mivel a leírásban azt írtad nő tobbet nem kell.De ha ez tenyleg igaz volna,akkor képes lennel élvezni a napjaidat,örömet találnál az elfoglaltsagaidban.Tehát itt neked kéne magadban rendet tenni.Valójaban mi az amit akarsz és mi az amit nem??Mert ha nő nem kell akkor ugralhatnal boldogan,de helyette bedepizel.Viszont ha annak ellenére h azt állítod nő sose többet,de amúgy tudod ez nem igaz,akkor meg szabadulj meg az előíteleteidtől,hogy azért mert téged átvették az összes ilyen,es kezdj el újra ismerkedni.Persze ehhez tudni kene mit is akarsz!

2017. márc. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
53%
Én speciel örülnék ha legalább odáig eljutnék hogy legyen egy nő aki átver vagy megcsal. De akinek még annyi sem jött össze mint neked az mit szóljon?!
2017. márc. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Hidd el, az eddigi 4 megcsalós, hazudozós (legrosszabb, hogy ezek sok-sok hónap vagy év után jönnek ki ezek a női ének, amikor én férfiként ilyet ne teszek nőkkel, lehet pont ez a baj, hogy rendes vagyok, tiszteletreméltó, nem hazudok soha)páromat lecserélném vagy elcseréltem volna egyetlen nőre, aki ilyet nem tesz. Ettől ég a magány is jobb, ettől az érzéstől, hogy felszarvaznak. Tehát lehet kedves 3. neked még jobb a sorsod.
2017. márc. 6. 08:34
 5/19 A kérdező kommentje:
Szörnyű tükörbe is nézni, hogy ennyi idősen már nem a 25 éves önmagam vagyok. Hiába az egészséges étkezés, sport, sok víz fogyasztása. Jócskán látszik rajtam a kor. Simán néznek 34-35 nek. Mélyülnek a ráncok, kezd kicsit az arcszerkezet megereszkedni. Tudom, azt mondják a nők, hogy az jól áll egy férfinak, ha ,,elmérgesedik az arca" mert érettségre utal. Lehet, hogy a 30 körüli nőknél ez jó (de többségük elkelt). a 22-27 közöttieknek nem annyira jó pont, ahogy látom.
2017. márc. 6. 08:37
 6/19 anonim ***** válasza:
Tanulhattal volna is belőle, de Te ehelyett csak teves kovetkezeteseket vontál le,és az eredménye pedig ott áll előtted...Dontsd el mit szeretnél,es ha no nem.kell akkor maga akerdes is felesleges volt..(2)
2017. márc. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

"Lehet, hogy a 30 körüli nőknél ez jó (de többségük elkelt). a 22-27 közöttieknek nem annyira jó pont, ahogy látom."


Akor most nem kell nő vagy kell?//Meg még válogatsz is,csak magadat sajnáltatni jotttel fel.

2017. márc. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

nem szánalmas.

én 26 vagyok, és ugyanezeket teszem.

egyedül megyek mindenhova, sőt még nyárra most egyedül tervezek külföldi utat is.

se haverok, se ismerősök, csak magad uram, ha szolgád nincsen ;)

én sosem voltam pszichonál, edzeni járok helyette, és igyekszem magam megoldani.

Ismerkedés?

lehetetlen. Ahogy írtad is, vagy foglaltak, vagy szimplán a kölcsönös vonzalom nincs meg.

aki ízt írta h válogat is az ember: hogyne válogatna! miért te összejönnél olyannal aki véletlenül se jön be?! minimális kémia kell.

2017. márc. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
8#Nem jonnek össze, de kérdező állítja hogy nem kell neki nő,a másik mondatában meg azt h 22-30 között legyen.akkor neki kene elhatarozni mit akar!Ismerkedni vagy nem....Ennyi.Nekem sincs senkim,de eszembe nem jutna sajnáltatni magam h mekkora szemetek a Férfiak,meg hogy mekkora szerencsétlen vagyok,pasi se kell tobbet,de aztán a másik mndatommal mégis csak kéne stb...Ahogy Te sem szidtal egy nőt sem mikor megemlitetted hogy egyedul jársz mindenhova....
2017. márc. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
55%
Nőnek hinni soha nem szabad, ebben igazad van. Éld az életed, járj szórakozni, ahogy eddig is, és még pluszban azt tudom javasolni, hogy járj el prostikhoz. Az segít a szexhiányon és a depresszión is.
2017. márc. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!