Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy átlagos nőnek nehezebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos nőnek nehezebb párt találnia, mivel jóval több a csinos nő, mint a helyes jó pasi?

Figyelt kérdés

Ha külsőt nézzük felszínes módon, akkor én azt látom, hogy szinte minden második nő helyes csinos, jól néz ki.

Viszont férfiak között ha mint 5.

A többi férfi vagy elhízott, vagy alacsony, vagy túl vékony stb. Olyan típus, ami nem vonzó a nőknek.

Így értelemszerűen, nehezebb egy nőnek társat találnia, maximum úgy hogy egy ilyen férfin többen osztóznak.


2017. márc. 17. 17:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%
Nokent szerintem a legtobb ferfi pont ugy nez ki, hogy boven bejohet valakinek. Nekem nyilvan nem jon be mindenki, de kb mindenfele sracokat szoktam baratnovel maszkalni es a tobbsegrol, ha nem is almaim ferfiai elso latasra, annyit meg tudok allapitani, hogyha jo arc akkor boven vonzova valhatna a szememben is.
2017. márc. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Lazy Lover ***** válasza:
10%
nem éppen! ha akarnak 2 nap alatt találna magának párt csak ezeknek is 3 dolog számít legyen a pasi magas pénzes izmos
2017. márc. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
26%

Magyarországon pont fordítva van. Helyes pasiból dunát lehet rekeszteni, mivel az olasz pasik után a magyar pasikat tartják a leghelyesebbeknek itt Európában!

A nők viszont, hagynak némi kívánni valót maguk után. Kezdjük ott, hogy pl. statisztikailag kimutatott tény, hogy a magyar nők 36%-a túlsúlyos. (Viszonyítás gyanánt ez a szám Ausztriában 17%, tehát több mint fele annyi a dagadt nő).

És ez tényleg így van. Ugye gondolom manapság már mindenkinek van olyan rokona vagy legalább ismerőse aki kint él Ausztriában. Amikor látogatóban voltam az első észrevételem az volt, hogy milyen szép, tiszta, igényes fejlett ország. A második észrevételem (miután járkáltunk az utcán, elmentünk bevásárlóközpontokba, éjszaka szórakozóhelyre) az volt, hogy milyen csinosak és szépek itt a nők! Tényleg más volt mint a magyar színvonal...

Szóval emiatt ne aggódj. A pasik itt jók, a hölgyek már kevésbé.

2017. márc. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
29%

*kevesebb mint fele annyi a dagadt nő


Amúgy még azt is hozzá teszem, hogy nálunk ez a női elhízottsági ráta, Európában már csak az ilyen kis mediterrán országokban rosszabb, pl. Ciprus, Málta. Tehát a mi nőink a legkövérebbek közé tartoznak a kontinensen. Egy kövér nő pedig szinte sosem vonzó.

2017. márc. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
56%
Azon lehet vitatkozni, milyen arányban vannak a jól kinéző nők/férfiak, viszont egy biztos, nagyságrendekel több nő akarmagának mindenáron jó pasit, mint ahány jó pasi létezik.
2017. márc. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
56%
Megnyugodhatsz, a nők többsége sincs olyan jól karban tartva, a minden második rohadtul túlzás. Pláne olyan 25 felett, amikor már tenni is kéne érte...
2017. márc. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
62%
Egy átlagos nő ne akarjon helyes jó pasit és lesz párja, meg van oldva a problémátok. Nem volt egy bonyolult feladat...
2017. márc. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
60%
7: Ott a pont! A jó pasik a jó csajoknak járnak, átlagosként keresgélj a saját ligádban!
2017. márc. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
85%

#8 csak ezzel az a baj, hogy nem egyszerű eldönteni, ki jó pasi/csaj és ki átlagos. Sok pasi, akit én nagyon jó pasinak tartok, más barátnőimnek egyáltalán nem jön be és ugyanez fordítva. Ez igaz arra is, hogy sok pasi szerint nagyon jó csaj vagyok, de vannak, akik szerint inkább átlagos(pontosabban nem vagyok annyira az esetük). Na, akkor most én hova tartozok? :)

Teljesen lényegtelen amúgy, mert úgysem fogok összejönni olyan pasival, aki nem jön be. Inkább vagyok egyedül.

20L

2017. márc. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
96%
Átlagos külsejű nő vagyok, sosem okozott gondot a párkeresés.
2017. márc. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!