Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért maradnak emberek nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért maradnak emberek nagyon sokáig egyedül? Az ilyen emberek tényleg gázosak?

Figyelt kérdés
Kapcsolataimnál megfigyeltem, hogy gyakran választottam olyan társat, akit nem vagy csak nagyon ritkán környékeztek meg nőtársaim. Az esetek többségében kiderült, hogy valóban nagyon gázosak ezek a férfiak, csak én nem vettem észre az intő jeleket. De vajon minden férfira és nőre igaz lehet ez a tény?Erre várom válaszaitokat!28, nő

2017. márc. 19. 12:06
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

@19

Kétlem, hogy rossz embereket szemeltem volna ki. Akárhány nővel ismerkedtem, egy kivétellel mindegyik nagyon magának való, félénk, visszahúzódó volt. Szóval a nőknek talán azon rétege, amely nem tud válogatni, de még ha akarna se merne. Így is nyolcból nulla az eredményem, ha jól számolom. Másfajta személyiség meg engem nem érdekel, mert nem tudom, mit kezdenék egy pörgős, bulizós társasági emberrel (és most nem is csak nőkre, hanem simán csak barátokra is gondolok).


Az meg nagyon jól hangzik, hogy vannak ilyen emberek, csak... hol? Mondjuk ha magamból indulok ki, akkor otthon, bezárkózva a saját kis világukba, de akkor őket hogy lehet megtalálni?

2017. márc. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Én 8 hónapja vagyok egyedül. Igazából nem látom rá az esélyt, hogy valaha is újra kapcsolatban leszek :)


Persze tudom, ismerkednem kellene, azonban ez nem olyan könnyű :)


28/F

2017. márc. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy "gázos" lennék. Más prioritásaim voltak/vannak az életben, a "barátnő-project" még várhat egy ideig.
2017. márc. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!