Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért maradnak emberek nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért maradnak emberek nagyon sokáig egyedül? Az ilyen emberek tényleg gázosak?

Figyelt kérdés
Kapcsolataimnál megfigyeltem, hogy gyakran választottam olyan társat, akit nem vagy csak nagyon ritkán környékeztek meg nőtársaim. Az esetek többségében kiderült, hogy valóban nagyon gázosak ezek a férfiak, csak én nem vettem észre az intő jeleket. De vajon minden férfira és nőre igaz lehet ez a tény?Erre várom válaszaitokat!28, nő

2017. márc. 19. 12:06
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Normális nőnél nem lehet probléma,ha valaki ronda? Az mindenki számára probléma, hiába van valakinek jó vagy elfogadható belső tulajdonsága,ha vonzalmat nem tud kelteni a másikban,akkor nem lesz kapcsolat,maximum baráti. Sajnos ez van, ronda vagyok,egyedül kell megdöglenem.
2017. márc. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Szerintem vonzalom elsősorban a belső tulajdonságok miatt alakul ki. Ahogyan megismered a másikat, úgy kell eldöntened, megfelelő társ lesz-e neked és ez alapján dől el a vonzalom is. Minél inkább megszereted a belső tulajdonságai alapján, annál inkább szereted kívülről is. Én sosem helyeztem első helyre azt, hogy hogy hogy néz ki a másik és hogy akkor már van is esélye.
2017. márc. 19. 13:08
 13/23 anonim ***** válasza:
51%

Én értem miről beszélsz, nekem is volt több ilyen tapasztalatom :) Főleg itt, ahol minden férfi arról hisztizik, hogy ő mennyire rendes csak a gonosz nők ezt nem értékelik, aztán meg pár levél után megértettem miért is nem kellenek senkinek....

De élőbe is volt már néhány ilyen esetem vagy nekem vagy barátnőknek, a többségről (nem mindről) tényleg kiderült, hogy gázos: itt is volt anyakomplexusos, mamahotel imádó, illúzióban élő, mindenkit leszóló kompenzálós stb stb

2017. márc. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Én is el tudom mondani,miért nem kellek a nőknek,mert nem születtem helyesnek,jó genetikával. És így már hiába van bármilyen tehetségem,jó tulajdonságom. Semmit nem érek vele,mert külső alapján 1 mp alatt elítélnek,és nem is akarnak megismerni.

Szóval lehet itt magyarázni,de ha esélyt sem kapok,meg sem akarnak ismerni,úgy nehéz.

Egyetlen egy nő volt,akivel megismertük egymást,és találkoztunk is,pont erről az oldalról egyébként.Mindketten tudjuk,milyen a másik helyzete. Nem vagyok csúnya,sem buta,csak nem vagyok az a tipikus mai nőideál. Lehetnék pozitívabb,és több önbizalmam lehetne,ezt mondta. Jogos is,csak mire fel. Mikor olyan szinten megaláztak a nők,és a mai napig inkább elkerülnek,pedig nagyon kedves vagyok mindegyikkel... :/

2017. márc. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
De nem mindenki azért szingli, mert hülye. Van, aki zárkózott, van olyan is, akit nagyon sok csalódás ért, ezért inkább nem próbálkozik. Az is benne van a pakliban, hogy rossz nőkkel ismerkedett meg az illető, így el is ment a kedve a csajozástól. Sok férfi lelkében hagyhatnak nyomokat az ilyen beégések. Itt nem egyből azt kell nézni, hogy a csávó tuti gázos, hanem az addigi hölgyei totál lerombolták, megalázták.
2017. márc. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
86%
azért mert szerencsére nem kötelező párkapcsolatban élni!
2017. márc. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vannak nagyon fura emberek, de ez a gázos dolog azért elég szubjektív. Végülis én is az vagyok egyes emberek szemében, elég introvertált vagyok, és csendes, magamnak való. De volt aki meg így szeretett. És konkrétan nagyon ritkán szoktam még csak ismerkedni is, mert nekem ehhez több kell mint meglátni valakit az utcán, és hú de jól néz ki, meg nem szeretnék rövid távú kapcsolatba belemenni. Én ezért vagyok elég sokáig egyedül.
2017. márc. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

@12

Igen, ez lenne a logikus és ezt hallja mindenki nagyjából nyolcéves korától kezdve. Én is ebben a hitben éltem. Úgy 18 éves koromig nem zavartattam magamat annyira, mondom majd változik egyetemen vagy azután a helyzet. Nos nem, sőt talán még inkább a külső az, ami miatt az első pillanatban eldől az ember sorsa. Egyszer kaptam meg, hogy "nem vagy az esetem" - hát oszt ki kérdezte ezt? Ha addig jól elszórakoztál a vicceimen és jól érezted magad velem, akkor csak a külsőm nem akarsz tőlem többet? (Értelemszerűen abban a pillanatban elköszöntem tőle.) És mindenkitől ezt hallom, ezt olvasom, hogy a nőknek kivétel nélkül a külső kell.


Én nem tartom magamat gáznak. Az egy dolog, hogy rettegek az emberektől (vagyis a velük történő kommunikációtól), illetve szépfiú sem vagyok, de több mint valószínű, hogy az intelligenciám, a tudományok iránti érdeklődésem és a nem túl mainstream gondolkodásmódom tudná ezt ellensúlyozni. Csak hát odáig sose jutunk el, mert társkeresőn luxus válaszolni, élőben meg egyik haverom se hajlandó bemutatni nő ismerősének.

2017. márc. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Sok a kamu szöveg, ebben igazad van, vagyis az emberek nem tartják meg ezeket értékeknek és inkább ösztönből kezdenek el működni. Ettől függetlenül akadnak emberek, akik nem így gondolkodnak, hidd el, de még nem találkoztál velük. Társkeresős oldalaktól meg szerintem ne is várd az eredményt, mert az én tapasztalataim szerint elég zűrös emberek vannak fent. Szerintem van az internetnek ezer más oldala, ahol lehet spontánul ismerkedni. Lehet te is rossz embereket szemeltél ki magadnak, nem?
2017. márc. 19. 13:50
 20/23 anonim ***** válasza:

Én is elég visszahúzódó vagyok, nehezen ismerkedem, de még is a külsőm miatt vagyok egyedül.


Minden netes ismerkedés addig alakult jól, amíg a lány azt nem kérte, hogy küldjek képet...

2017. márc. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!