Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagban a nők inkább életük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagban a nők inkább életük végéig egyedül maradnak, minthogy lejjebb adnának az igényeikből?

Figyelt kérdés
2015. aug. 17. 19:27
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem igen.

N

2015. aug. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
42%
Így van.
2015. aug. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
48%
igen.
2015. aug. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
34%

Attól függ, milyen igények.

A belső igényekből van, hogy lejjebb adnak, a külső igényekből ritkábban.

2015. aug. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
20%
Igen,Mert Nők!Mind ilyen ostoba -)
2015. aug. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
73%
Én inkább lennék egyedül, mint olyan párral akit nem gondolok elég jónak.
2015. aug. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
96%
Hát nézd, csak azért mert valaki nem kell a szőke hercegnek, még nem fog neki tetszeni a fogatlan józsi. Régen muszáj volt egy nőnek férjhez menni, ma már bárki jól el lehet egyedül is. Ha pedig valaki kapcsolat függő, nem bír meglenni egyedül, az lejjebb fogja adni az igényeket. Viszont nem értem mi ezzel a gond, szerintem nincs annál megalázóbb, mint a szamárnak lenni a ló helyett...
2015. aug. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
92%

Nem, ez nem így van.

Bár nekem alapból nincsenek óriási nagy, hatalmas elvárásaim, van amiből nem adok lejjebb, mert nekem is csak 1 életem van. Olyannal mondjuk nem jönnék össze, akivel nincs meg a kölcsönös vonzalom, nem vonzódok hozzá. Olyanban sem adom lejjebb az igényeimet pl belső tulajdonság esetén, hogy: ne legyen agresszív, szeressen, legyen őszinte stb.. Ezeket az elvárásokat nem adom lejjebb, mert számomra nagyon fontos részét képzik 1 kapcsolatnak. Csak azért meg nem jövök össze valakivel, hogy elmondhassam, hogy van barátom, de nem érzem vele jól magam!

2015. aug. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
96%
Ez egyáltalán nem így van, sajnos. Itt az oldalon pl rengeteg ilyet lehet olvasni, de a saját baráti körömben is van ilyen. Jön és meséli, hogy jajj milyen jó van pasija már tervezik az esküvőt, közös élet, különböző anyagi elköteleződések, csak hát jajj-jajj néha megüt, meg kiabál, lek_rváz, iszik, stb... Én meg ilyenkor állok és nem akarom elhinni, hogy ilyen van. De hát sajnos van. Ezek az emberek valószínűleg attól rettegnek, hogy egyedül maradnak.
2015. aug. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
90%
Ja és egyáltalán nem csúnya nőről van szó.
2015. aug. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!