Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Könyvárban ismerkedés úgyhogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könyvárban ismerkedés úgyhogy ne legyen túl béna szitu az egész? Valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés

elég sokat járok tanulni a könyvtárba (egyetmista vagyok-Szabó Ervinbe) és sokszor nagyon szép lányok vannak, de mégis olyan kínos az egész, hogy nagy csönd, meg mindenki tanul, olyan nem épp ismerkedős hely :)

valakinek mégis valami tuti szövege, bármi ami elindíthat egy ilyen helyzetben egy beszélgetést?


nagyon úgy hangzik tudom mintha egy született lúzer lennék, noha szerintem ez nem így van, de nekem az egész hely annyira idegen ilyesmire



2017. febr. 25. 19:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
"nekem az egész hely annyira idegen ilyesmire" Akkor legjobb ha ezt veszed tudomásul.
2017. febr. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
29%

Hát mondjuk kezdetnek, ha látsz egy szimpatikus lányt, akkor leülsz a közelébe és próbálod vele felvenni a szemkontaktust.

Ha nem megy, akkor megszólíthatod valami tök átlagos dologgal: "ne haragudj, meg tudnád nekem mondani, hogy mennyi az idő?" Talán még egy körben, ha ránézel mit olvas: "Hú, nekem is ezt kellett múltkor olvasnom egy vizsgámhoz" vagy "nahát én is ezt a Grencsó könyvet olvastam múlt héten, ő az egyik kedvenc íróm". stb.

Rövid kérdésekből is látszani fog, hogy lesz-e ebből beszélgetés vagy sem.

2017. febr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
14%
Mitől lesz egy könyvtár idegenebb,mint a többi?Jó hely az,attól függ ki jön oda, és ha tetszik(nem az alfahím, nem mindenkinek az az esete),szimpi, akkor tőlem azt is mondhatja, hogy kék az ég.
2017. febr. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

Vidéki könyvtárban dolgozom, és az emberek nem ismerkedni járnak a könyvtárba, hanem könyvet kölcsönözni, vagy tanulni.

Könyvtárban nem lehet ismerkedni. Könyvtárosként tudom. Max csak én tudnék ott ismerkedni, már majdnem volt is rá példa, hisz velem mindenképpen kapcsolatba kerülnek az olvasók.


A sablonos felszedős szövegek helyett inkább próbálkozz a valóssággal, közöld vele a szándékodat. Ez a legegyszerűbb és legőszintébb. Ha akkor elküld, akkor tök mindegy, hogy milyen dumád van.

2017. febr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#4-es köszönöm, ezek szerint tényleg nem én vagyok a hülye hogy ez a hely nem erre van...
2017. febr. 25. 20:14
 6/12 anonim ***** válasza:
58%

Ezt a "könyvtárban nem lehet ismerkedni"-dumát akkor is írjátok le, amikor a "hol ismerkedjek?"-kérdésekre tömegével jönnek a 'könyvtárban'-válaszok.

Még a végén azt hinnék az emberek, hogy totál inkonzekvens módon írkálnak a válaszolók mindenféle hülyeséget.

2017. febr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ma, mikor megkérdeztem a barátnőimet, hogy és mégis hol lehet ismerkedni, jött a válasz: Színházban, moziban, könyvtárban, kávézóban, bárhol... És mégis hogy? Mi a fenét mondjak vagy csináljak nőként? Jah.. hát azt nem tudják...

Kb. ugyanolyan itt is a dolog... A könyvtáros hozzászólónak lehet igaza, nem ismerkedésre való hely. Reméljük a hozzászólását azok is olvassák, akik itt a "Hol ismerkedjek?" kérdésekre odaírják, hogy könyvtár, színház, kiállítás, mozi, színház, stb...

2017. febr. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Odamész és szóba elegyedsz valahogy, találj ki valami szituációs nyitást vagy menj oda direktben ("szia, megtetszettél.. blabla... nem alkalmas a hely, add meg a Facebookodat és folytassuk ott... stb.)
2017. febr. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha véletlen megfogadod az "ismerkedj nyugodtan ott is" tanácsokat, és a lány nem lesz beszélgetőpartner, ne add fel, hisz elképzelhető, hogy a lány is épp úgy gondolkodik mint te: nem ismerkedésre van a könyvtár. Túl nagy a csend, nem akar mást zavarni a beszélgetéssel...én legalábbis akármennyire is tetszik a srác aki leszólít, nem tudnék fesztelen beszélgetésbe folyni, hisz zavarna, amiket írtam.

Tehát egyszóval, valóban nem túl szerencsés ott ismerkedni.

2017. febr. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vagy légy kreatív, írj neki üzenetet egy kis papírra, és kezdjetek el levelezni :D A csajozás lényege nem az, amit csinálsz, hanem aki vagy - ha fejben rendben vagy, akkor szinte bármi működhet
2017. febr. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!